Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobb ha őszintén elmondja...

Jobb ha őszintén elmondja neked a párod amit rólad náluk mondanak vagy hazudjon ahogy ők elvárják?

Figyelt kérdés
Párom nemszeret hazamenni mivel ott folyton szid az apja engem pl: az alakom, a hajam, ruhám, kiejtésem (másik megyéből való vagyok.) s hozzám már dühösen, szomorúan jön, hogy ilyen sekéjes az após. Én látom rajta s elszokta mondani ezeket. De a kétbáttya teljesen az apjuk párját fogja, hogy (hiába velem él és a férjem) ők egy család s ne mondja el nekem, őkse szokták a barátnőiknek (egyiknek 1hónapja, másiknak 3éve van) amikor őket ócsárlja. Bár ők hajlandóságot se mutatnak rá, hogy elköltözzenek s a párom bűne is ez, hogy "elmert jönni".
2010. dec. 28. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezted már őket ( párod testvéreit ) ,hogy mit ártottál nekik vagy mi bajuk van veled ? Szerintem előbb próbáld megbeszélni az apósoddal a gondokat, aztán ha ez sikerült , jöhet a két testvér ( ha látják ,hogy az apjuk megbocsátott neked talán ők is jobb szemmel néznek majd rád ).
2010. dec. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első, jó nyers a modorod... a két bátyj nője is tré lenne akkor? Igen furcsa, hogy 3 fiúból mind három csúnya.., esetleg nem lehet, hogy apuka kicsit k.rvára jó nagy bunkó? Itt egyszerűen arról a tipikus szülői hibáról lehet szó, mikor vaskalaposak, szűklátókörűek, és nem fogadják el , hogy a gyerekeik felnőttek, és uj családjuk lesz.Kedves kérdező, ha a pároddal maradsz, meggyűlik a bajod apóssal még párszor, itt nem veled van baj, hanem az agyával. tapasztalat, sajnos, enyhülhet majd idővel, de sosem fognak szeretni és ha olyan hangulatban lesznek ki is mutatják. gondold meg megéri e, ha igen, akkor kitartást, sok erőt ehhez a bunkó buta családhoz. én 16 éve vagyok ilyenben.(ha lesznek gyerekek, még rosszabb lesz, mert minden rosszért te leszel a hibás..., szörnyű ez, aki ilyen nem lehet vele mit tenni, lekell sz.rni.)
2010. dec. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ismerős téma.ne foglalkozz velük,szeresd a párod.
2010. dec. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
őszintén mondja el, akkor is ha netán szidnak engem. jobban szeretem tudni a dolgokat, mint nem....
2010. dec. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, őszintén tudni akarám. Mert ha nem szeretnek, nem járok hozzájuk olyan gyakran..

És tényleg ne törődj az apóssal, senki nem felelne meg az elvárásainak, sajnálom azt a nőt, akit egykor elvett. Szerintem alapból a női nemet tartja lábtörlőnek.. Persze ő, a teremtés koronája bizonyára tökéletes!

2010. dec. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem akarnám tudni. Én úgy vagyok jól ahogy vagyok, és ha neki valami nem tetszik, az a magánügye. Felesleges egyébként vele foglalkozni. Nem neki kell hogy tessek :) Egyébként ha csak ezzel tud foglalkozni, hogy én hogy nézek ki, meg milyen a tájszólásom, akkor valószínűleg nem lehet egy nagy ész a pasi, úgyhogy már csak ezért sem foglalkoznék vele. De nem is akarnám tudni, hogy az ostoba agyával mit gondol rólam.


De ugyanígy én sem traktálnám a férjemet azzal, hogy ha az apámnak nem tetszik ő valamiért. Apám minden pasimmal tudott normálisan viselkedni, még akkor is ha tudtam hogy meg van a véleménye a pasasról. De minek mondjam el, felesleges az ellenségeskedést szítani.


32/N

2010. dec. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, após valóban a "teremtés koronája" vagy azt hiszi magáról, s persze jól jellemzi miszerint "minden nő k.rva csak van csúnya és kevésbé randa". A feleségéről is így beszél s simán hagyják a "tudod milyen" s így éli ki magát, az anyja meg mindenben az após melett van. :S

Ezért nem járok hozzájuk, voltam ott 3szor aztán mondtam kösz többet nem. Akkor is mentünk, hangosan köszöntem s áltunk szépen s ő a tvből felse nézve ja, üljetek le. Késöbb visszahalottam akkor az volt a baja, hogy milyen szemtelenül leültünk felszólítás nélkül. Most akkor nemtudom mit várt, pukedlizzek neki s hálálkodjak amiért végig egyszer ha rámnézett, szólni hozzámse szólt s leülhettem egy fotelba???

2010. dec. 28. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!