Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális dolog,...

Szerintetek normális dolog, hogy ha egy 2.5 éve megszűnt hosszú kapcsolatot követően a nő halála után a férfi elment a temetésre (amit én sem kifogásoltam), de azóta minden kabátjára fekete szalagot tesz?

Figyelt kérdés
18 évig tartott a kapcsolat, de folyamatosan volt mellette párhuzamos kapcsolata a férfinak. A férfi szakított 2.5 éve a nővel és azóta is van párkapcsolata.
2010. dec. 28. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem normális dolog.
2010. dec. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Igen, normális. Hiába szakítottak, hiába volt mellette párhuzamos kapcsolata, 18 évig része volt az életének és természetes, hogy gyászolja.
2010. dec. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Igen, és szép gesztus. Egyébként én is elmentem a volt férjem édesapjának anno a temetésére. Hozzám mindig jó volt és szeretett, így megérdemelte, hogy részvétemet fejezzem ki.
2010. dec. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

18 év, az rengeteg idő. Szép a férfitől, hogy él még benne tisztelet és nyilván szeretet is a volt kedvese iránt.

Te nyilván az új vagy és sértőnek érzed magadra nézve. Butaság.

2010. dec. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt tenném, nagyon szép tőle!
2010. dec. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, én vagyok a 2.5 éves új.
2010. dec. 28. 13:25
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

ezzel tudatosítja magában hogy a másik már nincs többé

a temetés igazából a résztvevők miatt van, hogy alkalmuk legyen elbúcsúzni

aki nem megy el a temetésre, nem akarja tudomásul venni, hogy a másik meghalt, és folyamatosan marcangolja magát éveken át ez miatt, ami nem látszik ugyan, de felőrli az embert

a párod tehát magában tudatosítja a végleges elválást. Hogy ne marcangolja, ne hiányozzon, elfogadja a megváltoztathatatlant.

az lenne a baj, ha ezt nem tenné.akkor nem akarja elengedni magában.

2010. dec. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. dec. 28. 14:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, normális. A gyászt a szívből kitörölni lehetetlen. Letagadni le lehet, tudomást nem venni róla azt is lehet, de akkor felőrli az embert. Ha az elhunyt párod volt kedvese így könnyebben gyászol, had tegye. Ne okozz neki fájdalmat azzal, hogy kifogásolod.
2010. dec. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze ez így normális, az lenne a fura ha nem így tenne
2010. dec. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!