Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyós-unoka kérdés másképp....

Anyós-unoka kérdés másképp. Mi a teendő? Anyósok/anyák véleménye nagyon érdekel, de más is írhat!

Figyelt kérdés
Anyósom tudni véli, h kisbabánk lesz. Megkérdezte többször, mondtuk hogy nem, hagyjuk, stb. Erre 2 hét folyamatos célozgatás és az ellenállásunk után letámadott minket, h miért nem lehet elmondani, mikor egyértelmű, semmit se mondunk el nekik, miért vagyunk ilyenek és jól megsértődött, mert ismét ellenálltunk. Megkértük, hogy a gyanúját ne terjessze a rokonságban, mire megsértődött, hogy eben mi a rossz és milyenek vagyunk. 9 hetes vagyok, a 12. héten akartuk ünnapélyesen elmondani :S Különböző okok miatt nagyon parás vagyok sajnos ami a babát illeti.
2010. dec. 28. 19:07
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
29%

"Nincs joga 6 hetesen kihúzni valakiből ezt a dolgot erőszakkal,...stb"


Erről beszélek. Most is azzal jössz hogy terhes vagy, ergo neked mindent szabad.


El akartátok titkolni, az egy dolog, de amikor rákérdez, te meg simán a szemébe hazudsz, hogy nem?

Ha majd a te menyed fogja ezt csinálni, nem fog rosszul esni?

2010. dec. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem miért bántanak a válaszolók. Én teljesen megértelek. Nekem hormonzavarom van és PCO-m, ráadásul majdnem 32 éves vagyok. Nyugi minden rendben lesz, a hülye válaszokkal meg ne foglalkozz!
2010. dec. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
27%
Ne tegyen fel itt kérdést az, aki nem bírja a kritikát. Ennyi.
2010. dec. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

79%-os:

Mindenkinek joga van eltitkolni bizonyos dolgokat, ilyenek tipikusan az orvosi dolgok, vagyis ez is. Orvosi titoktartás, tudod. Én se faggatom, h a nőgyógyásza mit mondott legutóbb. Neki is joga van nem megmondani. Mindenkinek lehetnek nem nyilvános dolgai, ezt a "mert terhes vagy" dolgot valami frusztrációd miatt írod vsz.

2010. dec. 28. 22:40
 15/36 A kérdező kommentje:

19:31

Én se értem :( Köszi a választ (a többieknek is). Mielőbbi babát kívánok!

2010. dec. 28. 22:41
 16/36 anonim ***** válasza:
0%
Üvöltsd le a fejét, vagy rúgd tökön, azt talán többet nem kockáztatná meg. Szólj férfi rokonoknak, ismerősöknek, rendőrségnek. Lehet, hogy másokat is zaklat. Talán kisebbeket is.
2010. dec. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
49%
Jajjjaj, ezt nem ide akartam, bocsánat, elnézést :(
2010. dec. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
LOL :D
2010. dec. 28. 23:00
 19/36 anonim ***** válasza:
81%
Én megértem, hogy titokban akarjátok tartani. Ez a ti legbensőbb magánügyetek, ti döntitek el, hogy kit mikor avattok be. Engem is idegesít, ha valaki tolakodóan faggatózik olyan témában, amiről nyilvánvalóan nem akarok beszélgetni vele. De azért leüvölteni a fejét mégiscsak túlzás.
2010. dec. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Nem üvöltöttük le. Közel sem. Csak a szokásos "mamának van igaza, mert ő az idősebb" helyett "mama, most nincs igaza" lett. Ehhez nincs szokva :S
2010. dec. 29. 00:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!