Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen hely Miskolcon a Zöld...

Milyen hely Miskolcon a Zöld Sárkány Teázó?

Figyelt kérdés

Milyen a hangulata? Milyenek az árak? Nagy tömeg szokott lenni?


Köszönöm a válaszokat


2010. dec. 28. 20:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
pénteken megyünk majd elmondom :D
2010. dec. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem épp olcsó,de hangulatos. én két éve voltam párszor ott,azóta nem tudom mi változott,mert elköltöztem.
2010. dec. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

kiskanna tea 390,590 nagykanna 790 kishely általában nincs tömeg csak hétvégéken vannak sokan. józene megye, kedvesek

a sütemények méregdrágák

2010. dec. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Valóban nem olcsó, de én nagyon szeretem.

Főleg, ha kellemes zene szól és nincs tömeg, mert olyankor az emeleten lévő elszeparált részhez is le tudunk ülni, itt paravánnal vagy elválasztva a többiektől, cipőt le kell venni és párnákra ültök.

A wc az emeleten van, fizetni a végén kell a pultnál, ha kérsz teát általában le kell menni rendelni.

Voltam már egyszer úgy ott, hogy csak a rádió szólt, az kissé illúzióromboló, de legtöbbször hangulatos meditatív zenét tesznek be.

És szerencsére füstmentes hely!

2010. dec. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
megtudjátok mondani hogy miskolcon merre van?
2010. dec. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
sétálóutcában egy kapualjban
2010. dec. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2010. dec. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 vingtsunadam válasza:
Első randihoz garantáltan a legjobb hely, egy nagy kannával tutira mind a ketten oltjátok szomjúságotokat. Tehát egy igazi hippikocsma.
2013. jan. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
1x elmegy a villanyrendőrtől kell még diósgyőr felé sétálni és a grand cafe melletti kapualjba kell bemenni és ott már ki van írva
2013. febr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Monsi Cila válasza:

A Zöld Sárkány teaház nagyon sok szempontból kiváló és Miskolci viszonylatban egyedülálló "közösségi tér". Ez a hely nem csupán egy kellemes teafű kivonat elfogyasztására alkalmas (értő kiszolgálás mellett) hanem ha van egy fertály órád itt kiszakadhatsz a mindennapi taposómalom egyhangú, személytelen és léleksorvasztó spiráljából...A kellemes zene, az eklektikus (erősen orientális) enteriőr, valamint az akár már a második látogatás után tapasztalható baráti viszonyulás a "fogyasztók" irányába teremti meg azt az egyedülálló atmoszférát amiért úgy érzi a Zöld Sárkány törzsközönsége, hogy ide bármikor bejön - akkor kicsit haza is jön...

Mint az előttem szólók hozzászólásaiból kicseng nem tartják a helyet olcsónak - mint minden ez is viszonylagos - ha ugyanis ilyen árképzés mellett az orrunk alá tolnának egy 25 filterből álló szortimentet és abból kéne választanunk a bögre forró vizünk mellé, na akkor valóban drágának tartanám, de a Z.S-ban a tea termő vidékek számos autentikus v. kezelt "termékét" kóstolhatod meg profi módon elkészítve a fentiekkel körítve és ez már teljesen más megvilágításba helyezi azt az összeget ami egy doboz cigaretta árával vetekedik - de ezt mindenki döntse el maga...

Ezek és még sok más miatt választom jómagam a Zöld Sárkányt közel megnyitása óta és erre mindenkit jó szívvel biztatok...

Ja és el ne felejtsem 2 hetenkénti gyakorisággal (szerda 18 óra után) "műkedvelő" órás klub működi (kezdőknek és haladóknak) ezen a helyen... minden amit az órákról, óra gyűjtésről, óra javításról, stb. tudni kell-tudni lehet...GYERTEK EZÉRT IS A ZÖLD SÁRKÁNYBA!!!!!

2013. nov. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!