Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jobb? Egy jó házasság...

Mi a jobb? Egy jó házasság kevés és unalmas szexszel vagy egy rossz házasság, de isteni szexuális élettel?

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
egyik sem jó.. de ha már választani kell, én inkább élnék kevés és unalmas szexel, de JÓ házasságban.
2009. jan. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Igazából egyik sem,de ha választani kell akkor az első.

A szex nagyon fontos egy házasságban,de nem elég.Ha amúgy nem jönnek ki a felek egymással,ha másban nem értenek egyet csak az ágyban,akkor semmi esélyük a harmonikus boldog családi életre,gyereket pedig nem szabad így vállalni.De mint tudjuk tökéletes házasság nincsen,egy bizonyos koron túl talán inkább az első verzió állná ki jobban az idő próbáját.Persze embere válogatja,ki mivel elégszik meg.A második lehetőség az biztos kudarc,ha családi életről beszélünk gyerekekkel.

2009. jan. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Attól függ mit szeretsz jobban: dugni vagy beszélgetni? És 20 év múlva? 30? 40? 50? :)
2009. jan. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Ha választani kell, az utóbbit. A jó szex összetarthat sokáig egy rossz házasságot, de a rossz szex szétbarmolhat egy jót. És szét is cseszi.
2009. jan. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
A jó házasság szerintem fontosabb!A szex miért unalmas?Azt mindig fel lehet dobni...
2009. jan. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azon lehet változtatni, ha kevés a szex, azon is ha unalmas. Beszélgess partnereddel erről, de ne úgy, hogy megbántsd vele. Ha szeretitek egymást, hidd el, változni fog.
2009. jan. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs más lehetőség, akkor inkább az előbbi. Az utóbbi azért nem, és határozottan NEM, mert a szüleim így élnek, és 4 ember van tönkremenve emiatt idegileg. Köszönöm, én a gyerekemnek boldogabb, nyugalmasabb életet akarok, mint az én gyerekkorom.
2009. jan. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%
Én azt hiszem, ha két ember szereti egymást és jó házasságban élnek, akkor tudnak tenni azért, hogy a szex ne legyen unalmas. De egyébként a rossz szex feszültségeket szül. Nekünk volt egy periódusunk, amikor 2-3 hetente voltunk együtt a párommal, hát ne tudjátok meg. 3nap után hárpia voltam, aki mindenen felkapta a vizet, úgyhogy nagyon sokat veszekedtünk. Aztán szexeltünk és észhez tértem pár napig, majd kezdődött elölről minden... Úgyhogy egyik sem jó!
2009. jan. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!