Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal fél éve leszünk...

A barátommal fél éve leszünk együtt. Már mindenen keresztülmentünk. Jón is, rosszon is. Már egy húron pendüllünk minden téren. Most nincs semmi baj. Közeledik a Valentin nap és az is, hogy 6 hónapja van velem. Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
Valami olyat szeretnék aminek valóban tudna örülni. Plüsst semmiféle képpen nem! Valami személyeset. Segitsetek! Adjatok valami ötletet. Ő 20 lesz én 19. Köszike
2009. jan. 26. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lepd meg valami finom vacsival, desszertnek pedig csinálj valami szivecskés dolgot (pl. pudingot, amit szív formába öntesz) vagy a desszert lehetsz te is az ágyban csokival, tejszínhabbal és eperrel!
2009. jan. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem tudom mennyire érzelmes a barátod, és hogy cikinek tartja-e a nagyon személyes ajándékokat. Ajánlanám figyelmedbe a www.egyediajandek.hu/ oldalt. Nagyon sok kedves ajándék van ott, amik közül kedvedre válogathatsz. Én egy kispárnahuzatot rendeltem közös fotóval a vőlegényemnek. Nagyon örült neki és szereti. Szerintem precízen és megbízhatóan dolgoznak, és ez az ajándék biztos egyedi. :)
2009. jan. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!