Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A babám nem a volt férjemtől...

A babám nem a volt férjemtől van, szeretnénk levetetni a nevéről hová forduljunk?

Figyelt kérdés
Sajnos nem lehetett a párom nevére anyakönyvezni, mert nem telt el 300 nap a válástól a baba születéséig. Most szeretnén a párom nevére anyakönyvezni, ilyenkor hogy kell neki állni?
2009. jan. 26. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha bemesz az anyakonyvvezetohoz, akkor o elfogja mondani, hogy mi a teendotok.

Talan gyamugyre is mehettek, nem tudom. En az anyakonyvvezetohoz mennek, mert o biztosat tud mondani.

2009. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia én ugy tudom kell a volt férjtöl egy nyilatkozatt amiben kijelenti,hogy nem ő az apa.A mostani párodtól pedig egy elismerö nyilatkozat,melyben elismeri,hogy ő az apa és kéri,hogy a nevére anyakönyvezzék.Ez után irány az anyakönyvi hivatal és ott kiállitják az új papírokat.De ha neked könnyebb és van a közeledben pl:család segítöközpont stb.Ott is tudnak segiteni és talán papírjuk is van.
2009. jan. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!