Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El tudják viselni a pasik ha...

El tudják viselni a pasik ha a csajuk vegetáriánus?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok vegetáriánus most vagyok 19 , nem tudom hogy fog hozzáálni a pasim hogy én majd nem főzöm neki a számára jó kajaákat és tud e majd így engem szeretni? egyébként halat fogyasztom. Örülnék ha valami férfi, fiú adna véleményt.
2009. jan. 26. 16:01
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
79%
Az hogy vega vagy nem zavarna. Az zavarna, ha nem főzöd meg a megszokott ételeket.
2009. jan. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
92%
Majd fognak írni gondolom a fiúk is, én annyit mondanék, hogy 1. vannak vegetáriánus fiúk is, de ha ehhez nem kapcsolódik vallás, stb. akkor nem ez alapján kell párt keresni, 2. manapság, főleg a (progresszívebb szemléletű) fiatal párok körében egyre inkább terjed az az örvendetes tendencia, hogy a párok megosztják a házimunkát, - elvégre így igazságos, mert a nő isugyanúgy dolgozik, mint a férfi! - így a főzést is. Egyáltalán nem kell, hogy természetes legyen, hogy csak a nő főz, illetve hogy mindig a nő főz. Főzhettek felváltva, vagy együtt is, ki-ki a maga kajáját, közben jót beszélgettekk, addig is együtt vagytok. :) Aki nem áll Veled szóba csak azért, mert nem főzöl neki pörköltet, az nem érdemel meg Téged, keressen magának szakácsot! :P:D Ha megismeritek, megszeretitek egymást, majd úgyis kialakítjátok a saját szokásaitokat, pl. azt is, hogy az étkezést hogyan oldjátok meg, ha különböző menün vagytok.
2009. jan. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
39%
Persze, és szereljünk autót az olajos aknában közösen, ha a barátnőivel találkozik, csacsogjunk velük közösen, ha háború van, öljük az ellent közösen, hisz egyformák vagyunk.
2009. jan. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
44%
Persze ettől függetlenül szívesen vagyok vele a konyhában, beszélgetek vele, hisz a párom, de azért örülnék ha a főzés maradna a nő feladata. És ha kerti parti van, vagy beteg, akkor még főzök is. De vannak tipikus női feladatok, amik a család melegét adják.
2009. jan. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
93%
És mindettől függetlenül, a második válaszolónak is igaza van, találhatsz magadnak olyat aki külön főz magának, de én ennyi miatt nem zárnám ki a többi férfit mint lehetőséget.
2009. jan. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

3. : Ott hibádzik a "de jól kiegészítik egymást a női és férfi szerepek", hogy a főzés mindennapi robot, autót szerelni, füvet nyírni stb. viszont sokkal ritkábban kell. Továbbá, a főzés valóságos feladat, és biztosan szükség lesz rá már ma este is, ellenséget meg remélhetőleg nem kell ölnöd egész életedben. "Csacsogni" meg én nem szoktam a barátnőimmel és a férfi barátaimmal, csak beszélgetni.

Kérdezőnek sok szerencsét a párkereséshez!

2009. jan. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat.
2009. jan. 26. 17:12
 8/33 anonim ***** válasza:
86%
Miért ne viselnék el? Mindenkinek a saját joga eldönteni mit eszik és mit nem. Csak akkor neked is tolerálnod kell, hogy a párod eszik húst és megfőzni neki amit szeretne. Mivel ha te csak olyan ételt fogsz készíteni amit te ehetsz ,akkor te nem fogadod el a párod igényeit. Én sem szeretem a lecsót mégis elkészítem a férjemnek és a gyerekeimnek...
2009. jan. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
hát és pont ez az, én nem főznék nekik húsos kajákat vagyis neki, és kérdezhetem milyenek azok a megszokott ételek? Szóval ha nem főznék neki húst akkor nem tudná elviselni?
2009. jan. 26. 17:57
 10/33 anonim ***** válasza:
78%

Én húsevőként minden nap eszek valami húsos ételt, mert anélkül hamar éhes vagyok (próbáltam). Szoktam főzni, de ha mindig nekem kellene, akkor az már nem az igazságos munkamegosztás kategória. Én biztos nem viselném jól.

Kemény lehet mindennap két külön ételt készíteni, egy vega, egy húsos.

Szerintem ez rossz hatással lehet egy kapcsolatra, feszültséget okoz. Szerencsésebb lenne egy vega társ.

2009. jan. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!