Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismertem egy külföldi...

Megismertem egy külföldi emberkét. Mit tennétek a helyemben? :D tovább lennt

Figyelt kérdés

Néhány napja e-mailezek egy arab férfival.

Tényleg nagyon kedves, kulturáltan ír, kérdez, válaszol, csak picit nyomul: már a telefonszámát is megadta.. :D

Ez azért vicc :D:D

Lehet, hogy tök jó arc, csak hát mégse ismerem.. de megbántani se akarom.. nem tudom.. :D

Lehet valami bajom abból, ha továbbra is beszélek vele?:D


A kérdésem, hogy beszéljek vele továbbra is barát szinten vagy inkább ne? Ti mit tennétek a helyemben?


Úú, egy elég bugyuta kérdés lett ebből :D


2010. dec. 30. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak neten beszélgetsz vele, abból bajod nem lehet. Engem is többször megtaláltak már arabok meg törökök, de kb 2 perc után már a hideg futkos a hátamon tőlük. Én mondjuk hagynám a francba, mivel, ahogy te is írtad, nem is ismered. És ha megsértődik, nagy gond. Nem is tudja, ki vagy, másnapra elfelejti a dolgot.
2010. dec. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nagyon gyorsan szuntess meg vele minden kapcsolatot, nagyon el van itt mindenki tevedve az arabokkal kapcsolatban. most johet az hogy nem mindegyik olyan, de semmi garancia arra hogy az ezerbol egyet pont te fogod ki
2010. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy Te férfi vagy, vagy nő vagy? Ha nő vagy, akkor gondold meg, milyen finom lehet háremben élni, több hasonló sorsú nővel osztozni az arabon. És amikor rád kerül a sor, készen állni, illetve feküdni.

Egyébként semmi bajod nem lesz, mindaddig, amig le nem beszéli rólad a fátyladat ( is)

2010. dec. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
baráti szinten, hiszen bajon nem lehet belőle, komolyabb szinten, hááát, inkább a magyar fiúkat ismerd meg előbb és a saját kultúrádat, ha lehet tippet adni, mivel az arab világ teljesen más, olvass róla a neten bővebben
2010. dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tetris ***** válasza:
55%

Sztem sürgősen felejtsd el ezt az arabot!!!!

Van éppen elég helyes, kedves MAGYAR srác, inkább azok közül válassz barátot. Az arab világ egy egész más kultúra, mások az értékeik, mint nálunk. Biztosan tudod, hogy a nő az arab világban olyan mint a hulladék. Értéktelen, semmire nem becsült, kidobható dolog. Nem is veszik igazán emberszámba a nőket. Ez alól csak az udvarlás időszaka a kivétel. Akkor bezzeg úgy viselkednek, mint a mesebeli hercegek. Na, de utána....

Hagyd a fenébe, csak probléma, és keserűség származna egy ilyen kapcsolatból.

2010. dec. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én ygszer facebookon egy török sráccl leveleztem, tökre belezúgtam, azt mondta ő is

éds eygszer azt mondja, hogy hagyjm békén, mert 140kilós amerikai csajnak nézk ki!

2010. dec. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De Te természetesen csak 120 kg-os magyar csaj vagy. Ez sértő.
2011. jan. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!