Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ahhoz, ha...

Mit szólnátok ahhoz, ha párotok, akivel együtt éltek, társkereső oldalakra regisztrálna, mondván, hogy csak a fórumokban akar beszélgetni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 22:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Valószínüleg már megszokott, és unalmas vagy számára. Ezért keres érdekesebb embereket.
2011. jan. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Elbeszélgetnék el vele, hogy minek jár fel társkeresőre, ha velem van együtt.
2011. jan. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem örülnék neki, mert szerintem ez csak kifogás. Millió más oldal van, ahol vannak fórumok, nemcsak társkeresőkön.
2011. jan. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Egyértelműen kiakadnék! Fórum pl. ez az oldal is, fórum van az index.hu-n, és még nagyon sok másik oldalon, ami NEM társkereső. Ezt nem lehet indok.
2011. jan. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Itt az ideje egy őszinte beszélgetésnek!
2011. jan. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
azt gondolnám szexpartnereket keresgél ott.
2011. jan. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Volt már beszélgetés, nem is egy. Azt mondja, a kialakult "baráti körért" megy fel ezekre az oldalakra.

A szexpartner keresés nekem is eszembe jutott, de ezt tagadja.

Az tény, hogy én egy féltékeny típus vagyok, lehet, hogy nem jól reagálok erre a (számomra) problémára...

2011. jan. 5. 22:46
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Eljátszik a gondolattal az esetleges lehetőséggel...aki ugye játszik a tűzzel,sosem lehet tudni meddig merészkedik.


Valószínű imád flörtölni,játszani,szereti ha olyan szerepben tetzseleghet amilyen a való életben esetleg nem lehet.

Ezernyi oka lehet,még az is,hogy valóban ártatlan játék csupán egy kis önbizalomnövelő elfoglaltság,de az is lehet,hogy olyannyira beleéli magát ebbe a vírtuális játékba,hogy elveszíti a józanságát és olyan dolgot tesz ami nem helyes.

2011. jan. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
aki parja mellett tarskeresore regisztral az mar keresi a kovetkezot es csak ido kerdese mikor lep le. addig persze jo vagy neki te is. ennel megalazobb dolog nem sok van.
2011. jan. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
nem örülnék neki. két okból kifolyólag. először is ha van párja miért akar olyan oldalra regisztrálni? másodsorban furának találnám, hogy párkapcsolatban lenne rá ideje, hogy fórumokon elüsse az idejét, mikor velem is tölthetné :)
2011. jan. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!