Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párotok anyukája nem...

Ha a párotok anyukája nem szeret titeket azt honnan tud. Játok? ( bocsi igy engedi kiirni)

Figyelt kérdés
Mármint ö mondta a szemetekbe, vagy csak érezteti, esetleg a párotok mondta? És hogy viszonyultok hozzá? Próbáljátok hogy megkedveljen vagy nem érdekel titeket és ezek után már csak ezért sem jópofiztok ?
2011. jan. 6. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én szerencsére jóban vagyok a barátom anyukájával és apukájával.

Nagyon kedvesek és segítőkészek.Az édesanyjával kifejezetten sokat beszélgetek ha ott vagyok náluk.

Ha valaki nem szeret azt észre veszed.Észre veszed ha az egyik osztálytársad/munkatársad nem kedvel? Még jó hogy észre veszed, mert kimutatja feléd. Az édesanyja is ugyan úgy kimutatná feléd.Látnád hogy viszonyul hozzád,milyen hangnemben beszél veled stb.

2011. jan. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem rühellt a volt anyósjelöltem,éreztette,de soha nem mondta ki,gyáva volt! De a Páromat meg ellenem húzta,és szakítottunk! :( De ma már boldog anyuka vagyok.
2011. jan. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

ja és még valami :) nem azért "jó pofizok" mert a barátom szülei hanem mert tényleg kedvesek...és jó nem rosszba lenni a szülőkkel

ha esetleg nem jöttök ki túl jól,próbálj meg "nyalizni"...kérdezd meg segíthetsz e valamit a konyhában...segíteni kell e takarítani,mosogatni,állatokat megetetni ha van(kutya,cica stb.)

2011. jan. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyik exem anyja gyűlölt.ezt igy a szemembe is mondta mikor exem nem volt épp velem.Merthogy elveszem a kisfiát.Hát nem vettem el,lassan 30lesz de még mindig anyucival lakik,aki már a sokadik lányt üldözi el.amugy ha a fia is ott volt,akkor mézesmázosan beszélt velem.


szerencsére jelenlegi anyósjelöltem szeret,még a vak is látja

2011. jan. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk érezni lehetett, hogy nem az vagyok, akit a fiának akart. Egyszer én is ott voltak, akkor mondta a fiának, hogy menjen már el soppingolni az XY lányával, mert az jó család... mi meg akkor már 3 éve voltunk boldog pár. Persze fia jól kinevette, hogy miért menne akárhová is egy idegen csajjal? Azóta a fia a férjem, és engem választott, nem a szőke plázacicát orvosi családból, ahogy anyja megálmodta :)
2011. jan. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Túl mézesmázos, de amúgy alád tesz. Pl. ha fiatalabbak vagytok, nem engedi el Veled találkozni a fiát, ha idősebbek, akkor is fondorlatosan kitalálhatja, hogy pont amikor találkoznátok, segítsen a fia ebben-abban. Ha okos, a fia anyucit védi, és rá se jön, mi folyik.
2011. jan. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor bunkózik ha nem látja-halja a párom.

Ha elmesélem,túlzásnak gondolja vagy el sem hiszi.

2011. jan. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Most már nincs baj. De az elején nem kedvelt annyira, illetve a párom régebbi barátnőjét pártolta. Már együtt voltunk majd egy éve mikor azon gondolkodott, sőt utasította a páromat, hogy menjen el és locsolja meg őt is, mert nehogy már megharagudjon... ebből vettem a lapot...


Most már más a helyzet, nagyon szeret mert látja, hogy szeretem a páromat. Most már inkább a páromat fikázza, hogy legyen kedves, udvarias, tisztelet tudó velem szemben.



Amúgy nekem fontos, hogy kedveljenek a párom szülei, szóval igyekszem úgy viselkedni velük...:)

2o-L

2011. jan. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
bocs az elírásért, egész nap tanultam:-S
2011. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!