Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Rella női...

Mit gondoltok a Rella női keresztnévről?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 11:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez minek a rövidített változata?
2011. jan. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
22%
Soha nem hallottam,de nekem nagyon tetszik.Ha lányom lesz,tuti ezt adnám:-)
2011. jan. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
borzasztó
2011. jan. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Soha nem hallottam, de így elsőre a Wella sampon jut róla eszembe. Nem tetszik, egyáltalán nem nőies.
2011. jan. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Iszonyatos ...
2011. jan. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az umbrella (esernyő) jut róla eszembe. Ha ezt adod neki szerintem nehéz lesz a gyerekkora :)
2011. jan. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz, de függ attól is, hogy milyen vezetéknévhez adod, ha lágyabb hangzású a vezetéknév pl:Szabó, akkor jó, ha keményebb pl: Horváth akkor nem annyira, de a lényeg az Te mit szeretnél!!!
2011. jan. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Érdekes. Kicsit fura az R-kezdőbetűvel. Amúgy nem rossz, a rövidsége miatt. Olyan érzésem van, mintha valamilyen hosszabb néve becézett változata lenne (nyilván az is).

Én tuti nem adnám ezt a lányomnak, nem stílusom az ilyesmi.

2011. jan. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Még sosem hallottam...
2011. jan. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Ismerek egy lányt, akinek ez a második neve, de nem használja, mármint nem szólítja így senki. Amikor megtudtam, hogy ez a második neve, meglepődtem, mert bár tudtam, hogy van ilyen név, nem találkoztam senkivel, aki viselné is. Nekem tetszik, bár én nem adnám a gyerekemnek, de ettől függetlenül szerintem jól hangzik.
2011. jan. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!