Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagymama és a nagypapa a...

A nagymama és a nagypapa a saját lányuk gyermekét szeretik majd jobban vagy a fiuk feleségétől született unokát szeretik majd jobban?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 23:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így nem lehet előre megmondani. Láttam már olyan nagyszülőket, akik egyik gyerekük (a fiuk) gyerekeivel többet foglalkoztak, mint a másikéval (a lányuk).

De ideális esetben egyformán, vagy legalábbis nagyon hasonlóan szeretik az összes unokát.

2011. jan. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%
Tapasztalatom szerint a lányuk gyerekét.
2011. jan. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%
Én tapasztalatom szerint is a lányuk gyerekét. :S
2011. jan. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%

Az én tapasztalatom szerint az első unokát.

Akár a lányuké, akár a fiúké.

2011. jan. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem pedig mindig a legkisebb unokát szeretik a legjobban.
2011. jan. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem pedig szégyellheti magát, aki képes kivételezni akár a gyerekeivel, akár az unokáival. Nekem hánynom kell ettől, undorító. Bár tudom,sajnos gyakori :(
2011. jan. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
A fiuknak ugyanúgy a gyereke, ahogy a lányuknak! Nem hiszem, hogy ez különbség. Ha jobban szeretik egyiket a másiknál, az akármi miatt lehet.
2011. jan. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
közvélemény kutatást kell bégezni a családon belül:D.
2011. jan. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%
A lányuk gyerekeit szeretik jobban. Ez azért alakul így, mert egyrészt a lányaikkal szorosabb a kapcsolatuk és így aztán közelebb kerülnek a gyerekeikhez is. Másrészt mennyel viszont nem ritka, hogy valamilyen (akár fel nem vállalt) ellentét húzódik köztük, ez pedig a gyereket is elvágja az apai nagyitól. Mert ugye a gyereket inkább az anya neveli, meg az anya felügyelete alatt van általában.
2011. jan. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
55%
Akkor Én most az eddig írottaknak a szöges ellentétét tudom írni,nálunk az öcsém gyerekei a minden,anyám már atól extázisba esik,ha róluk beszél,Én meg a lánya le vagyok nagy ívbe tojva,sőt nekem szokott sírdogálni,hogy x napja nem látta az unokáit,de engem akár két hétig sem hívna fel,ha Én nem tenném,az bezzeg nem számít,hogy engem a lányát,mikor lát,vagy nem lát.Az öcsém két gyereke a minden,úgy beszél róluk,ahogy rólam még soha,és nem veszi észre,hogy ez nekem mennyire fáj.Ők a "drágái",a "mindenei",a mama "életei",Én meg a selejt.Mondjuk nálunk mndig is az öcsém volt a kedvence.
2011. jan. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!