Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az hogy ha van egy...

Mit jelent az hogy ha van egy testverem es amiket ki irok kérdéseket ide, röhög? Rajta

Figyelt kérdés
mindenen röhög és nem tudok vele mit csinálni még a végén be görcsöl micsináljak vele?
2011. jan. 9. 18:46
 1/8 anonim válasza:
80%
Lehet, hogy Ő jobb helyesírásból, mint Te, és azért röhög, mert katasztrófa ahogy írsz...
2011. jan. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Meg nem ebbe a kategóriába tartozik...
2011. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem ezeket kérdesztem inkáb irjanak mások
2011. jan. 9. 19:40
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok a testvéred, de én is röhögök:-)
2011. jan. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
hülye barom vagy azért Valentina :D
2011. jan. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Talán ha eltüntetnéd minden kérdsedről-válaszodról a nevedet, akkor nem tudná, hogy te kérdeztél...

Ez egy NAONIM oldal, csak akor irja ki anevedet, ha te is akarod...

2011. jan. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
NAONIM = ANONIM
2011. jan. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

Gyakori és elég természetes kivált a tini korúak körében, hogy a testvérek kötekednek, kiröhögik egymást. Meg tudod oldani, hogy ez a program csak JELSZÓval való bejelentkezésre nyíljon ki. Vagy nyiss egy új postafiókot és ne áruld el a jelszavadat.

Ami pedig a többi válaszolókat illeti, nézd el nekik, durvák kicsit és kevés a jóindulat bennük, biztos ezt látták otthon.

2011. jan. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!