Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak a volt legjobb...

Mit adjak a volt legjobb barátomnak születésnapjára?

Figyelt kérdés

Haragszik rám, de azért néha beszélünk. Vagyis... egyesek szerint lehet nem is haragszik, csak még szerelmes, de ő szakított velem. Viszont én szeretném tartani a kapcsolatot. Nemsokára szülinapja lesz, messze lakik, személyesen nem sok esély van, hogy pont akkor ott tudok lenni, mert utána vizsgázom, és nem is biztos, hogy találkozna velem.

Az jó ötlet lett volna, hogy veszek valami apróságot, valami ürüggyel találkára hívom, és felköszöntöm, de a fenti ok miatt, ezt későbbre halasztom. Most valami olyasmi kellene, ami elfér egy csomagban, szívhez szóló, egyedi, és esetleg meg tudnám vele lágyítani a szívét.


Van ötletetek?


2011. jan. 9. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Fényképes ajándékok,közös képetekkel,póló,bögre,ilyesmik.

Ha ő szakított veled,hogy lehet hogy szerinted így érez?Az is lehet h a háta közepére sem kíván..

2011. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincsenek közös képeink, nem sokat voltunk együtt, a barátságunk régebbi. Abból gondolom, hogy érez még valamit, mert ha nem tenné, nem beszélgetne velem.
2011. jan. 9. 22:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tipikusan az az eset, mikor régi barátok egyszer csak összejönnek, de mégsem úgy alakul a dolog, ahogyan szerették volna. A szakítással pedig a barátság is elveszett..

Szerintem azért beszélget veled, mert szüksége van rád barátként, és azért szakított veled, mert nem akar veled lenni. Azért nem lóg rajtad folyton, hogy nehogy félreértsd.. Szerintem nyugodtan köszöntsd fel, de valami olyasmivel, ami a barátságotokra emlékezteti, és kizárólag barátként közeledj hozzá. Tehetsz rá egyértelmű utalásokat is, hogy biztosan tudja, hányadán álltok..

Nem tudom, te szeretnéd-e vele folytatni a kapcsolatot, de ha igen, akkor erre is az a legjobb módszer, hogy barátként maradsz mellette, és hagyod a dolgokat alakulni.

2011. jan. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!