Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeret, mégis keresi a...

Nem szeret, mégis keresi a társaságomat. Mit akar még elvenni? Meddig akar még bántani?

Figyelt kérdés

Szakított velem a barátom. Azóta mindennap elmondja, mennyire megbánta, hogy velem jött össze, és nem egy másik lánnyal. Például most alig néhány perce beszéltünk, és ezt mondta:"Szerettelek, hülye k*rva."

Elegem van abból, amit csinál. Tudja, hogy még szeretem, és eme tény ismeretében szívja a véremet.:S Tegnap is 2x hívott, de nem vettem fel. Miért csinálja ezt? Mit akar még tőlem? Most mindenhonnan töröltem + tiltottam, de vissza fog térni, csak hogy nekem rossz legyen. Szeretett egyáltalán valaha? És van esély rá, hogy még most is szeret?


2011. jan. 17. 06:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csereld ki a SIM kartyadat! "szerettelek hulye k..va!"

S Te szereted? Te normalis vagy?

2011. jan. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki nem akarja, hogy keressék, azt nem lehet keresni. Letörölted mindenhonnan, a telefont nem veszed fel ha hív, nem találkozol vele személyesen. Ezzel vége is a dolognak.

Utolsó mondatod reménykedésre utal, tehát könnyen lehet, hogy bántó közeledése nem semleges számodra, ezért tud még elérni.

"Vissza fog térni" - Nem, ha te nem segíted elő a visszatérést.

2011. jan. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tegnap még azt mondtad, Téged aztán hívhat, nem veszed fel. Jó ez Neked?
2011. jan. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..



no komment, te a hülyébbnél is hülyébb vagy....

2011. jan. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%

Na figyelj!

Mit vársz a válaszolóktól?

Csak mert már 500 ezerszer feltetted ezt a kérdést.

Nem fogjuk helyetted elintézni a problémáidat!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. jan. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!