Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki, hogyan ismerkedett meg a...

Ki, hogyan ismerkedett meg a legjobb barátnőjével?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 15:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

oviban játszottunk. (:

13/L

2011. jan. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Én kétszer csalódtam a legjobbnak hitt barátnőmben: 1. általános iskolában (8évig) barátnők voltunk, aztán az irigység és a féltékenység miatt végeszakadt(egyébként távoli unokatesók is vagyunk..)nem az én hibámból.

2. az egykori barátom(ma már exem) haverjának a barátnőjével sikerült összekokettálnom..a barátság akkor is fent maradt amikor már a sráccal nem voltunk együtt (4-5 éves barátság) és lefeküdt a barátommal.. ezután nem volt kérdéses hogy mi következik..

Két év szünet után én kezdeményeztem a "közeledést" annak ellenére hogy ő volt a hibás..és azóta sem annyira vagyunk már barátnők, néha felhívjuk egymást dumálni, de nem sűrűn.NIncs igaz barátnőm már..eléggé csalódtam és mindig egy újabb barátság kezdetekor én vagyok az aki közvetlen és nyílt, de félek túlságosan bízni, nehogy úgy járjak mint régebben.

2011. jan. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Első osztályben. Idén értettségizünk =)
2011. jan. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Egy gimibe jártunk,ő egy évvel felettem járt, de akkor még nem ismertük egymást. Pár évvel később egy táborban találkoztunk, ekkor derült ki a közös gimi. Ezután három évig nem találkoztunk. Később megkeresett és megkért segítsek neki felkészülni az angol nyelvvizsgájára. Angoltanulás közben barátkoztunk össze, és ennek már lassan négy éve.:)Azóta már sokmindenen keresztülmentünk együtt.
2011. jan. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskola legelső napján elkisért anyukám.Amikor sorakozó volt,oda állitott egy kislány mellé: -Gyere,fogd meg ennek a szép kislánynak a kezét!:-) Azóta is ő a legjobb barátnőm és ennek már 23 éve :-))!!!
2011. jan. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Gimnázium első napján az ebédlőasztal egyik végén ültem ő pedig a másikon. Azt mondtam, milyen szép és kedves ez a lány, úgy megismerném. Aztán különosztályba kerültünk ő A-s lett én B-s és csak nyolcadik óta vagyunk barátnők. Előtte is egy bandába tartoztunk. Most végzünk mindketten az egyetemen. IMÁDOMMMMM
2011. jan. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
gimiben. látásból ismertük egymást versenyekről:)
2011. jan. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

oviban. mind a kettőt. :)


13/L

2011. jan. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Síelés közben :))
2011. jan. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Interneten. :) Ma már együtt lakunk. :P
2011. jan. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!