Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a páromnak (22/F)...

Mit vegyek a páromnak (22/F) diplomaosztóra?

Figyelt kérdés

Kérlek adjatok ötleteket, szerintetek mit szokás, mit illik adni dipl.osztóra? Azt tudom, hogy a szüleitől ékszert fog kapni, így sajnos ez az ötletem ugrott.. Lassan 3 éve vagyunk együtt, de ajándék ötletekben sajnos mindig rossz voltam :) :( Ha esetleg van ötletetek, kérlek osszátok meg! Köszönöm előre is a válaszokat!


22/L


2011. jan. 23. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha dohányzik, egy szép gravírozott dóznit,/ezüstből/ egy értékesebb, szintén gravírozott öngyújtóval. Ha a szüleitől gyűrűt kap, te még vehetsz neki más ékszert is, pl. nyakláncot, vagy karláncot. Attól is függ, mennyit tudsz rászánni.
2011. jan. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem dohányzik.

Az a gond, hogy most kapott gépész jeles gyűrűt, a szüleitől pedig nyakláncot a 21. szülinapjára..egyedül a karlánc jöhetne szóba, de azt mondta, hogy a nyakláncához most kapja meg a karláncot a nagyszüleitől, a tesójától pedig órát.. most mondjátok meg, mit lehet venni ilyenkor?????? már most kezdek pánikolni komolyan mondom. Az a baj, hogy ő mindig olyan jó ajándékokat talál ki nekem :(

2011. jan. 23. 14:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy felékszerezik még te is vehetsz neki ékszert csak mondjuk kicsit személyesebbet:)
2011. jan. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a tesójával, hogy ő vegyen mást, és vedd meg te az órát, aminek a hátuljába belegravíroztatod, hogy diplomaosztásod emlékére, stb... Ha nem megy bele, vegyél egy értékesebb tollat, írasd bele a nevét, csináltass neki névjegykártyákat, és egy ezüst névjegykártya tartóban add át neki.
2011. jan. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy van olyan könyv, amire nagyon fáj a foga, akkor azzal meglephetnéd. Vagy a gravírozott toll szerintem is jó ötlet. Ha töltőtollat veszel, az elegánsabb, viszont a jó minőségűek iszonyat drágák.

Ékszert szerintem is fölösleges, ha mostanában szinte mindenkitől azt kapott és fog kapni.

2011. jan. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valamilyen elektromos kütyü van amit szeret? ilyesmiben is gondolkodhatsz...egy vagány IPOD pl?
2011. jan. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én bátyám anno egyik haverjától egy gravírozott névjegykártyatartót kapott a diplomaosztójára, aminél jobb ajándék azt hiszem nem is létezik. Azóta is nagy becsben van tartva, egy-két évvel később már névjegykártya is került bele! :)

A töltőtoll is jó ötlet, de ezek tényleg nagyon drágák. Általában a legjobbak olyanok, amiket még megérinteni sem érinthet meg akárki egy boltban :)

Az alapján is kitalálhatsz valamit hogy milyen szakon végzett, pl meglepheted egy határidőnaplóval, azokból is lehet nagyon jó minőségű, méregdrága fajtákat kapni, és a gravír centrumokban már bőrbe is tudnak "marni".

2011. jan. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A határidőnapló tényleg jó ötlet, de akkor már érdemes egy olyat keresni, amiben cserélhetőek a betétlapok, így évről évre használhatja majd.
2011. jan. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!