Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyik vagy mindkét fél...

Ha egyik vagy mindkét fél részéről kialakul a szexuális vágy teljes hiánya, akkor az mit jelent, mitől alakul ki? Vége a kapcsolatnak? Elmúlt a szerelem? Mit lehet tenni, ha egyáltalán nem érzel vágyat, sem a pároddal, sem senki mással?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem kezdtél el fogamzásgátló tablettát szedni? :)
2011. jan. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A nők életében vannak periódusok, amikor teljes mértékben hiányzik a szexuális étvágy. Nyilván egy hosszabb kapcsolatban ez mindkét félnél előfordul, a legjobb megoldás (ha még szeretitek egymást) szerintem az, ha elmentek egy szexuálpszichológushoz. Ő tanácsot adhat, hogyan ébressze fel benned a vágyat a párod, mit tehettek azért, hogy a periodikus aszexualitás ne menjen a kapcsolatotok rovására.
2011. jan. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha mindkét félnél kialakul, és egyiknek sem hiányzik a szex (én nem akar mással...), nem baj. Ettől még a szeretet megmaradhat.

De nem mindegy, hány évesek vagytok, ha fiatalok, akkor szinte biztosan jön még olyan ember, aki iránt fellobban a vágy és szétmentek. 50 évesen inkább van még jövő.

2011. jan. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%

Hát nem tudom...

Nálunk miért nem alakult ez ki?

Most nem akarok vulgáris lenni, így próbálom szépen leírni.

Amikor a férjem bennem van, annál nagyobb boldogság, az összetartozás érzése szerintem nem létezik.És ez így megy már 15 éve.Mi lehet ennél tökéletesebb kifejezése a szerelemnek?

Ha valaki nem vágyik a párjára, nem igényli az érintést, a szexualitást, ott valami meghalt.

2011. jan. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet ,hogy csak nálad van ez így?Lehet sokat stresszelsz,anyagi gondok,vagy valami bánt vele kapcsolatban,nem tiszteled,mert olyat tett...sokminden lehet
2011. jan. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az utolsónak nagyon igaza van. Sajnos!
2011. jan. 24. 12:40
 7/9 anonim ***** válasza:

hát ott valami bibi van,de nem jelenti feltétlen hogy vége. ahogy az előbb is megírták, a szeretet megmaradhat ha egyik fél sem forróvérű és nem vágyik másra,persze ez általában az után derül ki ha már megtörtént a baj (megcsalás)Nem tudom mennyi ideje vagytok együtt,csak azt tudom mondani hogy én több mint 4éva vagyok a párommal,sülve főve és még a mai napig is olyan a szex és olyan heves,mintha 2kiéhezett embert összengedtek volna.és heti minimum2-4alkalom.Tehát ezért gondolom hogy valami bibi lehet.Próbáljatok egy kicsit kevesebbet találkozni,és ha arra kerül a sor,próbálj szexi lenni,szexi ruhába bújni,amitől jó nőnek érzed magad! Hátha megjön a kedved ahoz hogy újra meghódítsanak :)

23L

2011. jan. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
:)
2011. jan. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nálam akkor volt ilyen, amikor az exemből már sokadik fronton is kiábrándultam. Helyrehozni nem lehetett, most mással vagyok és újra jó minden.
2012. ápr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!