Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit rajzoljak édesapám 44....

Mit rajzoljak édesapám 44. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Valamit rajzolni szeretnék, mert az jól megy:)Csak nem tudom hogy mit.Tavaly egy versenyautót rajzoltam mert nagyon szereti a forma 1-et.Idén arra gondoltam hogy rajzolok egy Mihael Chumacher karikatúrát(Nagy fej, kisebb test) amely tart egy tortát 44-es gyertyával.Jó ötletnek bizonyul?Csak mert minnél jobban gondolkodom rajta annál jobban hasonlít a tavalyira.Kérlek segítsetek!
2011. jan. 25. 16:43
 1/9 tetris ***** válasza:
Egy szép ágaskodó Ferrari lovat.
2011. jan. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És ha róla csinálnál egy karikatúrát?
2011. jan. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 tetris ***** válasza:
Ferrari lóval a háttérben?
2011. jan. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Nigra válasza:
Szerintem (bár nem versenyautós téma) rajzold le ahogy felköszöntitek a szülinapján. Tudod mint a középkorban amikor fényképező híján lerajzolták/festették a fontos eseményeket. Örök emlék lesz neki és fel tudja idézni azt a napot :) Ha hü*eséget mondtam bocsi:)
2011. jan. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tetris ***** válasza:
De legyen egy ágaskodó Ferrari ló középen!
2011. jan. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
tetris, Téged a Ferrari támogat, amiért reklámozod őket? XD
2011. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bár nem rajz, de mi lenne ha csinálnál egy montázst a közös emlékeitekből. Vagy lehet ezt vegyíteni rajzzal is: kivágod például a fejed de a testedet megrajzolod, kiegészíted:)) Szerinte ennek biztos örülne és nem is annyira megszokott.


L/19

2011. jan. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!Sokat segítettek:D
2011. jan. 25. 19:32
 9/9 tetris ***** válasza:
A fekete ló meg középen ágaskodik!!!
2011. jan. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!