Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hagytátok már el a...

Lányok! Hagytátok már el a barátotokat egy lány miatt? Ill. fiúk! Hagyott el már titeket a barátnőtök egy lány miatt?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy a 2lány összejött egymással.

Ki volt már ilyen helyzetben, és mi volt a szitu?


2011. jan. 25. 21:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%

Nem csinálnék ilyet soha. A normális párkapcsolatban a két fél ellenkező nemű.

18/L

2011. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó barátom járt így,a csajnak csak alibiből kellet a szüleinek mutatóba,szegény srác azóta se talált senkit,megutálta női nemet,mindig azon parázik,hogy a következő is lelép egy nővel,az ilyen embereket fejbe lőném akár férfi akár nő,vállalja fel a másságát,és nem csapjon be másokat ne játszon mások érzéseivel...

28N

2011. jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ezzel egyet értek, hogy ne játszunk a másik érzéseivel...
2011. jan. 25. 22:27
 4/15 anonim ***** válasza:
55%

Én így jöttem össze a barátnőmmel. Volt egy barátom, 2 éve jártunk, de már feleségül akart venni. Tudta, hogy biszex vagyok és hogy az életemben ő volt az egyetlen komoly férfi, mert előtte csak lányokkal jártam. Beleszerettem egy 27 éves lányba, és szakítottam a barátommal. Ennek már 4 éve, most együtt élünk, abszolút Vele akarom leélni az életemet, pedig soha nem gondoltam, hogy eljön az a pont, amikor ezt fogom mondani bárkire is. Te ilyen helyzetben vagy?

26/N

2011. jan. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

De jó ilyen happy end-t olvasni:)

Jajj, messze nem, csak van egy lány a csoportban, akire sokat gondolok mostanában, de tudom h van barátja...Tudja,hogy vagyok a lányokkal...

Tudom h vannak"hajlamai" ( nem szeretem ezt a szót), de nemtudom h kapcsolatba is bonyolódna - lánnyal. Meg hát pasija van...

2011. jan. 25. 23:13
 6/15 anonim ***** válasza:
39%

A pasi csak egy dolog, simán lehet dobni, ha jön egy jobb akárki. Nem ez a fő probléma, hanem az, hogy ha vannak is hajlamai, vajon elég hatásos vagy-e ahhoz, hogy elcsábítsd és kiszakítsd a megszokott kis életéből.

26/N

2011. jan. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Miután elmondtam neki mi a szitu, kicsit máshogy viselkedett velem, úgy éreztem.Nem negatív értelemben,inkább olyan kisebb összezavarodottságot éreztem.Valaki szerint kacérkodott velem akkortájt.Azért sztem ez nem igaz így:D

Soha nem közeledtem felé másként.

Gondolkozok rajta, hogy küldök 1-2 jelet felé, de igazából félek, hogy csak beégnék.

2011. jan. 25. 23:40
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Ha zavartan viselkedik, az már nagyon jó. Legalább nem érinti semlegesen a dolog, vannak veled kapcsolatban érzései. És szerintem konkrétan erre kéne terelned egyszer a beszélgetést, megtudni, hogy mit gondol rólad emberileg. Aztán rátérni arra, hogy neked ő nem közömbös, sőt. Aztán nézni a reakcióit és kielemezni őket:) Régebben én mindig a bonyolult lányokra voltam ráállva, szóval akikről nem tudtam, hogy pontosan hogy viszonyulnak hozzám, mit gondolnak erről az egészről. Mindig először barátkoztam, aztán a bizalmukba férkőztem és próbáltam informálódni visszafogottan. Mikor már kellőképp a bizalmukba fogadtak, megemlítettem, hogy én a lányokat is szeretem, majd hagytam, hogy megemésszék, ezután kikértem a véleményüket erről a dologról. Ha jól fogadták, akkor egyre tovább mentem, míg szépen lassan valamilyen módon célba értem, még ha csak egy csók is lett az eredmény. Főleg fiúsabb lányoknál próbálkoztam, mert én mindig lányos voltam, szenvedélyes, odaadó, és ez tetszett nekik.
2011. jan. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Leírhatom neked privátban a pontos szitut? Elég tapasztaltnak tűnsz hozzámképest:)
2011. jan. 25. 23:56
 10/15 anonim ***** válasza:
Persze, írd:)
2011. jan. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!