Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem miért nem lehet legjobb...

Nekem miért nem lehet legjobb barátnőm? Más hogy ismerkedett meg a legjobb barátnőjével? Tippek?

Figyelt kérdés

A barátnőimmel jól kijövök de egyikre sem mondhatom azt, hogy a legjobb lenne. Olyan jó lenne akivel egymást felhívjuk, meg elmenénk moziba , sétálni meg ilyesmiket csinálnánk. Sajnos a barátnőim elfoglaltak ezért nincs sok idejük rám. Azért ilyen elfoglaltak mert miután középsuliból elballagtunk nem sokat találkozunk. Remélem ha továbbtanulok akkor lesz legjobb barátnőm vagy a munkahelyemen.

19/L


2011. jan. 28. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mindegyik barátnőmet az iskolához kapcsolódóan ismertem meg. Elöször csak beszélgettünk közösen órákon, aztán eljártunk ide-oda, igy alakult ki szép lassan a barátság. Viszont nekem az a véleményem, hogy egy barátság nem abban nyilvánul meg, hogy hányszor tudtok találkozni, hanem hogy mennyire őszinte a kapcsolat. Ha tudod, hogy számithatsz rá bármilyen körülmények között, és ez kölcsönös, már jó úton vagytok. Sajnos ahogy felnövünk, úgy egyre kevesebb ideje van az embernek el kell fogadni, hogy nem tudtok sülve-főve együtt lenni.
2011. jan. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nagy mázli kell hozzá.. Nekem általánosban volt egy barátnőm, aki azt hittem, mindig legjobb barátnő lesz, de ballagásunk után elszakadtunk és eltávolodtunk. A mostani legjobb barátnőmet gimi elsőben ismertem meg, ennek kb 12 éve. Mondhatjuk úgy is, ő a egyetlen barátnőm, mert inkább fiúkkal értem meg magam.. De vele annyira egyformák vagyunk, hogy nagyon ragaszkodunk egymáshoz:) Szerintem szerencse kérdése, hogy találkozol-e valakivel, aki passzol hozzád, mert egy nem megfelelő emberből sosem lesz igazi lelki társ. Sokat kell ismerkedni, és talán az egyikük olyan lesz!:)
2011. jan. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vicces, de igaz történet: A legjobb barátnőmet általános iskolában ismertem meg és egy tesióra alkalmával megkérdeztem tőle, hogy: leszel a legjobb barátnőm?..Ő pedig azt mondta, hogy lesz..Azóta az is..Persze volt háttere a kérdésemnek, mert az anyukám akkoriban azt mondta miért nem veszek példát róla, mert ő olyan okos és jó kislány én meggondoltam, ah összebarátkozok vele én is olyan leszek..Az évek során persze kölcsönösen rontottuk el egymást aztán javítottuk..stb..stb..Most vagyunk 9 éve legjobb barátnők..:)Tűzön, vízen együtt..Talán csak a nővérem tudná felvenni vele a versenyt, dehát az nem barátságnak számít, hanem nem is tudom minek..Rajtuk kívül van a párom, közös haveri körünk..stb De igazi barátom, csak ő volt és van...
2011. jan. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy nem a kérdésedre válaszolok,de nem mindig jó a legjobb barátnő.Tapasztalat,egy 12 éves kapcsolatom ment rá.

Ilyen is van sajna.

2011. jan. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

engem letarhált egy cigivel :D aztán kiderült, h egy napon születtünk, és elkezdtük egyre jobban megismerni egymást.

azóta mindenben segítek neki, ahol csak tudok, és viszont.


a másik: egyetemen 2. évben jött egy tök új lány. kérdeztem tőle, téged meg mi szél hozott? :D

elmesélte, elkezdtünk dumálni az egyik forgatás után, aztán azóta is iszonyat jó barátnők vagyunk.

rengeteget tanultam tőle, erkölcsileg, lexikálisan, az élethez való jó hozzáállást.

2011. jan. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!