Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemény? Ha német nőkkel...

Vélemény? Ha német nőkkel akarok csak családot alapítani? Vagy Osztrák?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy akartad írni hogy egy német nővel? A többnejűség Németországban sem engedélyezett.:) Amúgy meg...mit lenne róla a véleményünk...ha ezt akarod...próbálj meg német vagy osztrák lányokkal összeismerkedni.
2011. jan. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Némettel jobban járnál :).
2011. jan. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem olyan furán hangzik. A megfogalmazásod is vicces, de azt is nehezen tudom elképzelni, hogy te elhatároztad, hogy te egy német nőt veszel le, ezért majd oda fogsz menni Németországba, és ott célirányosan keresel egy Sabine-t vagy egy Ursula-t? Figyelj, ha az élet úgy hozza, hogy egy német nő legyen a feleséged, az úgy tök normális dolog, de nekem elég furcsa, ha valaki kitalálja, hogy egy bizonyos állampolgárságú feleség kell neki, és akkor azok közül válogat.

Nyilván ha Németországban dolgozol pl., akkor benne van a pakliban, hogy a feleséged német lesz, mert sok német nő van körülötted, de hát erre mondom azt, hogy úgy hozza az élet. Viszont ha ez nem így van, akkor nem nagyon látom értelmét egy ilyen döntésnek.

2011. jan. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Mi a kérdés lényeg?

Hogyan kell jogilag intézni?

Hol találsz német nőt?

Jobbak-e az ágyban a német nők?

Hűségesebbek-e a német nők?

Szebbek-e a német nők?

Vagy melyiket válaszd a németet vagy az osztrákot?

Mi a kérdésed lényege?

2011. jan. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ők nem biztos, hogy ugyanannyira fognak szeretni téged, mint te őket. :)
2011. jan. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van zsánerem, szőke, kék szemű, skandináv típus.. De állampolgárságtól függetlenül találhatók meg szerinte azok a belső tulajdonságok, amit keresek..:) Szerintem a sztereotípiák áldozata lettél, a német nőkről azt mondják, hogy.. és te emiatt keresed őket. Ha német nőt akarsz, akkor keress olyat, de egyáltalán nem biztos, hogy különb lesz, mint akit más országban találnál..
2011. jan. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azt csinálsz amit akarsz :D nekem is külföldi a párom.
2011. jan. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!