Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bizonyosodhatok meg...

Hogyan bizonyosodhatok meg arról, hogy valaki tényleg nagyon kedvel engem mint barátot?

Figyelt kérdés

Kevés barátom van és nem is akarok sokat, de ezért nem is vagyok túl gyakorlott ezekben a dolgokban. Olyan ember vagyok aki minden szót elemez és állandóan kétségei vannak, hogy vajon úgy értette ahogy a másik.

Szóval szerintetek honnan lehet tudni hogy valaki tényleg igazi barátnak tart? És légyszi ne olyanokat írjatok hogy segít cipelni a hullát meg mindig én vagyok neki az első, mert nem is ismerjük egymást olyan rég meg nem is várok ilyet.


2011. jan. 31. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz barátság egy kicsit olyan, mint a szerelem. Gondoskodó, féltő. Ha szeret veled lenni az illető, ha érdekli mit mondasz, részt vesz a dolgaidban, melletted van örömben, bánatban, bármikor felhívhatod, éjjel, vagy nappal, rohan, ha segítségre van szükséged. Kb. ennyi, ami eszembe jut egy jó barátról. Az én barátnőm ilyen.
2011. jan. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ő is ilyesmi csak néha eszembe jut hogy egy másik embert sokkal jobban kedvel és azt érzem hogy 'nem vagyok jó beszélgetésben' (imádok egyedül lenni szóval kijöttem a gyakorlatból :D) vagy hogy csak sajnál- bár azt még nem tudtam kitalálni hogy miért :D De nem tudom magam meggyözni huzamosabb ideig hogy csak beképzelem, állandóan érvelek mindkettő mellett magamban...
2011. jan. 31. 19:52
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg kedvel, akkor azt megérzed abból, ahogy viselkedik, amikor veled van. Nem feszélyezett, nem a "mindenképp a legjobb arcom mutatom", nem próbál kibújni egy esetleges újabb program elől, ne adj Isten, ő javasolja azokat. Ha kielemzed az embereket (rossz szokás, nálam is megvan), akkor úgy gondolom ezek némileg érzékelhetők. Nem támad bele az illető a személyes teredbe, amikor találkoztok, de látod rajta, hogy szívesen veszi, hogy vele vagy. Szerintem ezt nem igazán lehet elmagyarázni. Az, hogy igazi barátnak tart, már picit erősebb, bonyolultabb talán. Igazi barátságnál sem arról van szó szerintem, hogy mindenáron a másik a legfontosabb. Többet jelentetek akkor egymásnak, mint sima ismerősök. Szívesen megbeszéli veled a vele történteket (és viszont), jókat, rosszakat egyaránt, anélkül, hogy zavarban lenne... megbízik benned, ahogy te is benne.
2011. jan. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!