Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Várnátok a párotokra fél évet...

Várnátok a párotokra fél évet úgy, hogy az elutazása előtt 1 héttel derülne ki hogy el kell mennie valami okból?

Figyelt kérdés

Az okot most ne nézzük hogy miért. A lényeg hogy valami miatt el kellene utaznia fél évre külföldre dolgozni, de biztos lenne benne hogy visszajön ez idő után hozzád.


Továbbá ha nem tudna internet telefonon kommunikálni, hanem csak e-mailt tudna írni kávézóból. Mi lenne akkor?


Képes lennél várni rá fél évet?


Kort, nemet írjatok és hogy mennyi ideje vagytok együtt azt is.


Köszi! :)


2011. febr. 1. 10:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

21 hónapja vagyunk egütt, 20 éves nő vagyok.

Nem tudom, hogy várnék-e rá. Ha a fél év alatt haza tud jönni, mondjuk havonta egyszer, akkor megpróbálnám.


Ha nem tudna hazajönni, és közben derülne ki, hogy a kapcsolatunk nem bírja ki ezt a távolságot, kicsit nehéz lenne ezt emailben közölni a párommal.


Hiába mondja akárki, hogy ki lehet bírni. Van kinek sikerül, van akinek nem. Én hajlamos lennék pr hét után azt képzelni, hogy azért nem ír olyan gyakran, mert van neki más.

2011. febr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

mennék vele:)


de komolyan,semmi nem köt sehova páromon kivül,cuccaim kerülnének anyáméhoz,2 bőröndbe beférek,melóhelyen rögtön fel tudok mondani,1 havi szállásra van pénzem,ha nem alhatok ott ahol ő,melót meg bárhol találok


nem birnék ki 1 hónapot se ugy hogy nem látom,nem ölelem,ha törik ha szakad,mennék vele,a következményekkel meg majd törödök később

23/N

párom 26/F 4 éve együtt

2011. febr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Fél évet? Mért ne lehetne várni fél évet? Ha most szakítanátok, mert nem akarsz rá várni, akkor se tudnád kiheverni fél év alatt a dolgot. Legalábbis jobb esetben, ha valóban szereted. Ennyi idő alatt nem kezd viszketni a puni. Komolyan nem értem mért ne lehetne fél évet várni, ha szeretitek egymást. Rokonom 1 évet kint tanult egyetemen, és a barátnője képes volt megvárni. Pedig ők is csak emaileztek.
2011. febr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
11%
26/L 4 éve vagyok a párommal. Van egy közös másfél éves kisfiunk is. Én biztosan megvárnám, de alkalmi kapcsolatom is lehet hogy lenne. Tehát csak a szexualitásomat élném ki, de várnék rá. Eddig és ezután sem csaltam meg, de fél év nagy idő lenne, szerintem ez így alakulna
2011. febr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
10:32 vagyok, és 22/N
2011. febr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hasonló helyzetben vagyunk most.

Msn-en, telefonon,emailben tartjuk a kapcsolatot, és várok rá. Utána összeköltözünk. Fél éve vagyunk együtt.


24N

2011. febr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Az oké, hogy közben nem tudna hazajárni. Az még nem kizáró ok, de ha nem próbálná meg velem tartani közben a kapcsolatot, e-mail, chat, telefon, akármi, akkor hanyagolnám!


32/ N

2011. febr. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp várnék rá, mivel nem tudom elképzelni nélküle az életem. Fél évig elvegetálnék valahogy (nehezen).


24/L, 3 éve együtt

2011. febr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretném,akkor várnék rá. Még akkor is,ha csak sms-ben tudnánk kapcsolatot tartani.

Aki pedig úgy akar várni,hogy közben a szexuláis vágyait gyerek mellett nem tudja megfékezni,annak kár volt kapcsolatot alakítani és gyereket vállani. Megcsalni a másikat jellemtelen és undorító dolog.

2011. febr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Határozott igen :)

3 éve együtt 20/L, 22/F

2011. febr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!