Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az az apróság, mégis...

Mi az az apróság, mégis annyira zavar amit a párod csinál?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
az már nem egy tökéletes kapcsolat, amikor már vmi zavar a pároddal kapcsolatban... a tökéletes kapcsolat lényege h minden úgy jó ahogy van.:))
2011. febr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ropogtatja a kezét, hátát nyakát stb.. nekem meg futkos a hátamon a hideg :D
2011. febr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
első válaszolóval nem értek egyet. szerintem az a tökéletes kapcsolat, ha a másikat a hibáival együtt fogadjuk el.
2011. febr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Utolsóval egyetértek ! Első, nem a kérdésre válaszoltál !
2011. febr. 3. 18:08
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

elfelejt dolgokat... borzalmasan zavaró

pl:

felhívom miközbe a boltba van: drágám, kérlek dobj már be egy kenyeret is, elfogyott - rendben szivem viszem

10 perc múlva itthon van, a kenyér sehol. elfelejtette.

2011. febr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

én semmi ilyet nem tudok mondani, mert nem zavar... nem érdekel hogy le van-e hajtva a wc deszka vagy hogy hol van kinyomva a fogkrém vagy hogy ropogtatja az ujját vagy mitt tudom én.

tényleg semmi ilyen nincs. pedig ha ideges típus lennék, biztos sorolhatnám (vagy ő is rólam)...


még csak nem is egy országból származunk (inkább szerencsére). talán aki más országból választ társat alapból elfogadóbb... nem t'om.


28N

2011. febr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Behordja a szobába az utcai cipőjét, széthajigálja a szoba közepére, én meg este a sötétben átesek rajta. Nyitva hagyja a szekrény ajtót, és annak is neki megyek. Sosincs nála papírzsebkendő, és mindig az enyémet használja.
2011. febr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A körbe magyarázás.

Mindig, mindent elmond 50féleképpen, hiába mondom oké megértettem. Ááá ő még hozza a példákat és magyaráz:D


Azzal kicsit felszokott húzni, leginkább azért mert úgy érzem hülyének néz.

De belegondolva,már hiányozna ha nem ilyen lenne:)

2011. febr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
első vagyok: tudom, csak ez így nem teljesen oké hogy valakit valami egyfolytában zavar a párjával kapcsolatban.
2011. febr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Előző.

Ki mondta, hogy valakit egyfolytában zavar ... ?

Ez csak egy egyszerű kérdés volt kíváncsiságból, ettől még, hogy vannak zavaró tényezők, lehet egy kapcsolat szuper ! Enyém is ilyen !

2011. febr. 3. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!