Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi pénzből éltek meg egy...

Mennyi pénzből éltek meg egy hónapban? Mennyi az egy főre jutó átlagkereset? Mert családtagom azért nem kap részletfizetést tandijra mert állitolag magas a havi 90 ezer egy főre jutó pedig alig van pénz minuszos bankszámla

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 09:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
39.900.- a létminimum, a fölött nem fog kapni semmilyen támogatást. A havi 90e/fő valóban magas.
2011. febr. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%

mi mindketten 90 000 keresünk, de sajnos a férjem csak vidéken, majd 200 km-re kapott állást. Két lakást tartunk fenn a pénzből + az utazás, hol én, hol ő... nem sok pénzünk marad.

A 90 00-el az a baj, hogy így önmagában nem sok, de bruttót nézik, ami nekem 124 000. Életemben nem láttam annyi pénzt. Aztán ebből a 124 000 ből, meg nem tudom miből számolják ki, hogy én majd 2 milliót keresek egy évben, valójában a felét.


Meg pofára megy az egész. Nálunk a fősulin lehet kérni szociális támogatást. Sose kaptam. Szüleim elváltak, volt egy testvérem, aki tanult, anyu minimálbért keresett. Apu is, bár tőle csak a gyerektartást nézik. Egyszer mikor beadtam anya a leadáskor munkanélküli volt. Erre sem kaptam meg. De csoporttársam 2 mérnök szülővel, vállalkozással, kocsival, laptoppal stb-vel kapott, mert ő rászorult.


25L

2011. febr. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%
változó, mert szoktam maszekolni XD akkor jobb a hónap, ugy közel 200 000 Huf amit en keresek (a vicc az hogy OKJ-s szakmammal, nem diplomaval XD)/ ho. am kb 120 000Ft / csaladtag keresete
2011. febr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%
300.000 Ft. De ha pályázatot nyer a cég, akkor akár 1.000.000 Ft is lehet, vagy több.
2011. febr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%
kulfoldon elek, a parom 6000 eurot keres. en nem dolgozok.
2011. febr. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
Van olyan ismerősöm akiknek 17-20e ft/fő a pénz, szóval a 90 ilyen szempontból soknak számít. nem nézik azt, hogy mennyi hitele van az embernek, csak a bejövő összeget.
2011. febr. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Niggagirl válasza:
46%
Szerintem a kérdező nem azokra volt kiváncsi akik havi 300ezret vagy 1 milkát keresnek. Esetleg külföldön "nem dolgoznak" de 6000eurót kell "beosztaniuk"!!!Szegények úgy sajnálom őket nekik tuti nem kell ebéd miatt segélyt vagy részlet fizetést kérniük!!!!
2011. febr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem meg igenis rájuk is kíváncsi.

Imádom az ilyen önsajnáltatókat... "Ha 100 ezernél többet keresel takarodj innen, ez a szegények klubja!"

No offense, én teljesen átérzem az anyagilag hátrányos helyzetűek dolgát, de azért ez pofátlanság, hogy az már nem is válaszolhat egy kérdésre akinek jobban bejött az élet.

Nem mondom, hogy bármit is jobban csináltak ők, csak azt, hogy valami bejött nekik, és én szívesen nézem a pozitív éeltpéldákat is (persze amíg valaki nincs eltelve magával), de egy egészséges büszkeség belefér, nem csak a nyomorra vagyunk kíváncsiak...szerintem...

2011. febr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%
Mi olyan 150 ezerre vagyunk hárman.
2011. febr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%

11.20


egyet értek, hogy nem csak azoknak kell írni, akiknek rosszul megy. mondjuk én azt is szeretném megtudni, aki olyan sokat keres, az miből él? nem sajnálom, nem irigykedek, meg semmi ilyesmi. csak érdekelne. én lediplomáztam, és azt a rengeteg tanulást, befektetett munkát és anyagiakat most 90 000 ft-al jutalmazzák. ilyenkor én azt érzem, hogy tanulj mert fontos, dolgozz mert szükséges a munkád, utána meg nesze a fizetésed, lökünk valamit, oszt ne sírjál...


meg az a legrosszabb, hogy több százezreket visznek haza a politikusok, és nekik még az is kevés. de 70 000 a minimálbér, 30 000 a munkanélküli stb. ... nekd az legyen elég mindenre.

2011. febr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!