Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A felnőttek miért reggel...

A felnőttek miért reggel zuhanyoznak? És miért nem mennek orvoshoz, ha lázasak? És miért nem vesznek maguknak csokit?

Figyelt kérdés

Mert anya+apa így csinálják, de én ezt nem értem, minden felnőtt ilyen? Miért?


Én is ilyen leszek egyszer? :D Nem akarok :S


2011. febr. 5. 17:59
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
96%

a reggel zuhanyzás azért, hogy ne koszosan menjenek munkába(gondolom).

egy kis lázért nem kell orvoshoz menni, csak bevenni a tablettát.

és van fontosabb mint a csoki..biztos vesznek csak nem olyan sűrűn..másra is kell a pénz.

2011. febr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim válasza:
89%
friss lesz az ember a reggeli zuhanyzástól,lehet, hogy cukorbetegek azért nem vesznek csokit.ha kiizzadod nem leszel lázas,csak ahoz feküdni kell
2011. febr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
Nem cukorbetegek! :D
2011. febr. 5. 18:06
 4/49 anonim ***** válasza:
39%

Van, hogy este és reggel is lezuhanyozom, egyszerűen jólesik. Csokit is szoktam venni, orvoshoz csak ha tényleg beteg vagyok, akkor megyek, megpróbálom anélkül megoldani. Nem értem különben, mi ezekkel a problémád.

Ha ütnének, piálnának, éheztetnének, jobb lenne? Olyan ne akarj lenni, ezek említésre sem méltó dolgok... 31/N

2011. febr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy bajom van velük?? Imádom őket!!!!
2011. febr. 5. 18:07
 6/49 anonim ***** válasza:
93%
Reggel zuhanyzok kávé helyett, most voltam dokinál mert már nem kis lázam volt és veszek csokit mert szeretem és van 3 gyerekem.
2011. febr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
24%
Istenem, micsoda problémák... (Én meg a szüleid helyében nem lennék)
2011. febr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
50%
És imád is ŐKET!!!
2011. febr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
75%

Minden reggel zuhanyzom, sokkal jobb "frissen" kezdeni a napot, munkába menni. Este nem is nagyon szoktam, vagy ha igen, akkor inkább fürdök.


Utoljára gimnazista koromban mentem orvoshoz láz miatt, az egy olyan dolog, ami otthon is könnyen csillapítható.


Csokit én sem veszek, mert nem szeretem, illetve a gyerekeim sem kapnak, és akkor én miért kapnék.

2011. febr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 Korzika : ***** válasza:
100%

lehet sz@r a háziorvosuk, azert nem mennek.

vagy már tudják, hogy melyik gyógyszerek hatnak és azokat használják.

vagy úgy vélik, hogy fel tudják mérni azt, hogy javul-e az állapotuk, vagy sem (amit egy gyereknél nem feltétlenül tudnak)


a csoki, az szerintem csak a te szüleidre jellemző, vagyis persze vannak még más felnőttek, is, akik nem esznek annyi csokit, de van egy csomó olyan is, aki eszik.


a zuhanyzás is teljesen egyénfüggő szerintem.

2011. febr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!