Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szedjem össze magam végre?

Hogyan szedjem össze magam végre?

Figyelt kérdés

Hogyan szedjem össze magam végre?

Fél éve kezdődött, valahogy minden kicsúszott a kezemből. Előtte életvidám voltam, volt stílusom, magabiztos voltam, voltak életcéljaim.

Aztán összevesztem hozzám közel állókkal, úgy éreztem egyedül maradtam. Nyáron egész nap itthon voltam a gép előtt, nem csináltam semmit. Következménye az lett, h feljött rám 15 kg, még jobban önbizalom hiányos lettem. Levágattam a hajam, mert úgy gondoltam új külső, új élet. De borzalmasan állt, és ez annyira elkeserített, hogy még jobban elhanyagoltam magam. Most kb egy 50 éves nőre hasonlítok 19 helyett. nincsenek céljaim, csak úgy vagyok. Utálok iskolába járni, mert a lányok az osztályból lenéznek, kibeszélnek, stb. Kellene készülnöm az érettségire és a nyelvvizsgára, de semmi erőm hozzám. Mr alig járok be a suliba. Undorodom magamtól és a világtól. Úgy érzem nagyon mély pontra érkeztem. Ehhez hozzátartozik, hogy körülöttem mindenki párkapcsolatba él, nekem csak egyszer volt eddig barátom, és úgy érzem vénlány maradok. Tudom, változtatnom kellene, de nem tudom merre tovább.

Kérlek segítsetek!

Még valami: eddig volt stílusom, ahogy már írtam, de most egyik nap ilyen lennék, a másik nap meg olyan. Van, hogy ez a "celebes" stílus tetszik, máskor meg a nagyon vidám és színes, utána vagány de mégis nőies. Ezekből, hogy lehetne egyet csinálni?


2011. febr. 11. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
=( = (
2011. febr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
SOS! kezdjel el tornazni, le fogsz fogyni es lesz ujra onbizalmad.. Az erettsegi fontos , tanulj! Utana menjel dolgozni es vegyel ruhakat magadnak,meglatod jo lesz!!!!
2011. febr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon megértelek velem is hasonló történt. 22 éves voltam amikor egy éjszaka arra ébredtem, hogy rosszul vagyok. Egy évig volt ez igy, hogy fizikailag voltam rosszul. Hánytam, szédültem idegileg kikészültem. Nem mentem sehova. Semmit nem csináltam. A családom szerint nincs nekem semmi bajom. Pedig akkor pár hónap alatt én 15 kg-ot fogytam. Az alapból 56 kg-ból. Nyugtatókat szedtem magamtól amiről senki nem tudott. Aztán egy év után elkezdtem neten ismerkedni. Kicsit kirángatott ebből. Akkor megpróbáltam nem gyógyszert szedni és nem idegeskedni. Nekem amugy ez az egész az egyetem miatt kezdődött. Nagyon nehezen ment sokat tanultam és kikészültem. Most már azért jól vagyok persze olyan mint régen már szerintem nem leszek vagy nem tudom. Gondolkozok, hogy elmegyek a pszichiátriára. De már egy éve azért jól vagyok csak néha jön rám, hogy érzem kezdek ideges lenni. Szerintem Te még nem vagy ilyen állapotban, de próbálj meg mégis eljárni otthonról, mert nagyon hozzá fogsz ehhez szokni és nehéz lesz újra belerázódni a normális életbe. Sok sikert. 24/L
2011. febr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Keresed önmagad, és ez nagyon nehéz. Nem vagy már gyerek, de még nem mersz felnőtt lenni, magad sem tudod ki vagy.

Merni kell önmagadnak lenni, tulajdonképp az ember felnőttkorára azt tanulja meg, hogy nem kell nekem mások után menni, nem muszáj nekem a divatot követni, mert amit a divat diktál, abban nem biztos hogy jól érzem magam. Se lelkileg, se testileg. Merni kell kikapcsolni a TV-t és bevallani önmagadnak is, hogy az istenített sztárok üres fejű élőhalottak, és nem olyan jó a sztárvilág, semmit sem veszítesz, hogy nem vagy olyan, max. annyit hogy nem nyilvánosság előtt zajlik az életed és ha padlót fogsz, nem arról fog írni minden újság és ha megcsalnak, nem azon fog csámcsogni minden második ember. Bátorság kell ahhoz, hogy bevallja az ember, talán nem az a jó, amit mindenki jónak mond.

És nehéz elfogadni a külsőt, ha van sokkal szebb. De sok szép lány csak az üres fejű nőcsábászokat vonzza be, neked nagyobb esélyed van megtalálni egy olyan fiút, akinek nem a külső az első. De ígéret nincsen, hogy majd minden szép és jó lesz.

Csak azt mondom, természetesek az érzéseid és a 20 év körüli időszak nagyon nehéz. Nincs veled semmi baj, túl kell esni rajta és nem szabad feladni.

2011. febr. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sose add fel! Sportoljál! Mindössze enyi az egesz, és meglátsd jol ered magad ezek után.

20/f

2011. febr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!