Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szedjem ossze magam...

Hogyan szedjem ossze magam lelkileg? Miert van ez velem?

Figyelt kérdés

1 eves 1 honapos kapcsolatoma vege fele jar.

Szert engem, azt mondja, de teljesen mas emberek vagyunk. Eddig mukodott a dolog, de ezutan nem hiszem, hogy nagyon fog mukodni.

En ugy erzem, hogy mar nem szertem ugy mint regen, kezd kihulni a dolog.

De annyira faj, mikor tudtatosul bennem, hogy nem lehetek tob be vele.

Az eletem nem igazan tudom elkepzelni nelkule.


2011. febr. 11. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Nos, ez volt velem is az előző kapcsolatomban.Szakított, pokol volt, túléltem, és most találtam egy csodálatos embert, és rájöttem milyen hülye is voltam régen, és nem voltam önmagam!

Örülök, hogy az akkor véget ért, mert akkor nem lenne MOST!!!!!

2011. febr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kzdj bele valami teljesen másba. Mondjuk járj táncórákra. Mivel azt már nélküle kezded, az a normálsi, hogy ő nincs ott :)
2011. febr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Semmi sem tart örökké. Szerintem szánalmas dolog hogyha egy ember nem tud a másik nélkül élni, de mind ilyenek vagyunk (vagy voltunk) Sokan érzünk, éreztünk ilyet (én is), de legyen az emberben annyi erő, és tartás, hogy megálljon a lábán.

Igazából nem nagyon értem a problémádat, mer saját magadra cáfolsz rá, hogy már nem szereted, de nem tudod elképzelni az életedet nélküle.

Figyelj! Az se jobb ha még 2 évig nyúzzátok egymást, azt mindketten kikészültök. Ha úgy érzed hogy nem működik, akkor minél előbb kell szakítani, mert minél tovább vársz, annál rosszabb. Az életed meg... Először furcsa lesz, de majd megszokod. Sok mindent ki lehet bírni.

2011. febr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy egy kis faluban elek, ahol nincsmit csinalni.

A varos 10 km-erre van. Meg fogok orulni egyedul unalmamba.

2011. febr. 11. 20:27
 5/9 A kérdező kommentje:
igen, nem tudok nelkule elni, mivel rajta kivul nincs senkim.
2011. febr. 11. 20:28
 6/9 anonim ***** válasza:
10 km nincs messze! Jön a tavasz, akár biciklivel fél óra alatt benn vagy! Ne kifogást keress, hanem megoldást!
2011. febr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

bennt vagyok biciklivel, de egyedul ugysincs amit csinaljak.

es igyis ugyis bulizni nem tudok menni, mert azert ejjel 3 kor nem szivesen bicikliznek. es nagyon mas ismerkedesi lehetoseg nincs.

2011. febr. 11. 20:35
 8/9 anonim válasza:

Márpedig én ha kell, hajnali 3-kor biciklizek. De hol a probléma? Kis faluban lehet edzeni. Vannak eldugott helyek. Az jó elfoglaltság. Amúgy csak járnak buszok a városba, csak élnek fiatalabbak is a faluba.

Hát bakker, most nehogy elvedd, mert nem tudsz mit csinálni! XD Vagy nehogy hozzámenj, nem tudom ki írta. :)

Legyen benned küzdőszellem. Siránkozni könnyű, hogy jaj messze van, jaj nincs mit csinálni... De tudod mi a helyzet? Sz@r dolog tudom, de senki nem fog akarni helyetted. Ha rajta kívül nincs senkid akkor mi van? Barátkozz!!! Csak nézd meg kivel :)

2011. febr. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha ilyen tehetetlen vagy, a legközelebbi kapcsolatod is szét fog menni, sőt lehet, hogy össze se jön. És akkor a mostani párod is minek legyen veled, ha semmit nem tudsz bevinni a kapcsolatba? Feltehetőleg fiatal vagy, hát kezdjél már magaddal valamait!
2011. febr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!