Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom nem kellene beleütni az...

Tudom nem kellene beleütni az orrom a barátnőm szerelmi ügyeibe, de hogy így átgázol a barátján ez nem fair. Mit tanácsoljak a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Ez a lány 4éve a legjobb barátnőm, de ezen a héten nagyot csalódtam benne.

Féléve van barátja, de közben meg a volt barátjával is kavart és kedden is mennek panzióba lefeküdni.

Mondta a barátnőm nézzem meg mit beszélgettek és megnéztem elszörnyülködtem hogy ő ilyen,nagyot csalódtam benne!!

Igazság az hogy már nem érzem a szeretetet.

:( és félek hogy elis veszítettem.

Nálam a hűtlenség nagyon rossz egy kapcsolatba, ráadásul a barátja bármit megtenne érte, de ő csak veszekedett vele, most meg persze kedves a barátnőm vele, mert jön a valentin nap ls hogy kapjon valami szépet, szóval még kihasználós is amit mindeddig nem gondoltam volna róla.

Már unom hallgatni is amiket mond, mert tőlem annyit nem kérdezz meg hogy hogy vagyok.

Ha tanácsot kért én adtam, soha nem akartam neki rosszat, de ő soha nem fogadta meg és aztán ha nem úgy sikerültek a dolgai akkor meg jött panaszkodni.

Milyen tanáccsal látnátok el engem?

Ezt ne vegyem a szívemre?Legyek olyan vele mint eddig?


mégis mit?

Nem szeretném elsem veszíteni de ő úgymond egy kis cafka és nem szeretnék ilyen barátnőt :(


2011. febr. 11. 21:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%

én nem emiatt aggódnék, hogy valóban barátnők vagyunk-e még, hanem amiatt, hogy ő soha nem kérdezi meg tőled, hogy hogy vagy.

próbálj meg erről beszélni vele, hogy legyen meg a kölcsönösség, ne csak élménybeszámolókat tartson neked.


amúgy a magánéletébe tényleg nem kell beleavatkoznod, attól, mert másképp gondolkozol dolgokról, még lehettek barátnők. legfeljebb mondd el neki, hogy nem akarsz ezekről hallani, de rá ne tegyél megjegyzést, max. annyit mondj, hogy neked más véleményed van ezekről.


amúgy gondolom fiatal vagy még, lehet, hogy változni fog a gondolkodásod ezzel a témával kapcsolatban.

2011. febr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj! De szerintem, ő nem hogy nem a legjobb barátnőd, de nem is a barátod! Leírtad, hogy te végighallgatod minden bűnbánatát, őt meg az sem érdekli, hogy jól vagy-e, vagy sem. Lehet, hogy te jó barátodnak tartod, és ő is azt mondja, de ő ebben a kapcsolatban biztosan önző, és kihasználó. De amint mondod, a barátjával is ilyen. Ha a barátja nekem hacsak ismerősöm lenne, feltételezem, ismered is. elmondanám neki, hogy megcsalja, stb... Aztán megmondanám a "barátomnak" hogy akkor keressen mást, akinek panaszkodhat. Nem bosszúból, vagy azért, mert "engem nem használhat, és nem verhet át senki" hanem mert rühellem az érdekbarátokat, a beképzelt, és az önző embereket,(külön- külön is) akik csak magukkal törődnek, sajnáltatják magukat mindenkivel, miközben magán kívül senki sem érdekli.
2011. febr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%

Hogy zavar hogy o ilyen, az ertheto. Meg is mondhatod neki hogyha ugy gondolod.

Az ugyeibe viszont tenyleg ne kavarj be, nem a te dolgod... annak a kapcsolatnak igy elobbutobb ugyis vege lesz, de ez ne miattad legyen.

2011. febr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nagyon helyes, hogy nem szeretnél ilyen barátnőt.

Nem vesztesz vele sokat, ha nem erőlteted a barátkozást, ha meg se hallgat, de mindenért téged hibáztat, nem igazi jóbarát, téged is inkább csak "kihasznál", hogy legyen kinek dicsekedni, meg legyen aki hallgatja. :S


Szegény fiút is jól átveri. :(

2011. febr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem nem fogom változni a véleményem!!!

Kitartok a véleményem mellett hogy ne tartson senki senkit hülyének, ne csalja meg ne használja ki.

Ha nem jó a pasi ki kell dobni nem meg csalni és lehúzni.

Egyébként köszönöm a válaszodat!!

Igen aggódok azért mert nem kérdezi meg, de nem is érdekel mert az ilyen nem is igazi barátnő, csak érdekbarát hogy falazzak neki :@

2011. febr. 11. 21:57
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, a barátnőm azért a barátnőm, mert van valami ami összeköt, közös értékrend, szimpátia, stb...Ha ez nincs meg, miért kéne fenntartani a barátságot?

Én megbízni sem tudnék ilyen lányban, hiszen aki így kihasznál egy másik embert, az engem is kihasználhat.

Mellesleg én elgondolkoznék azon is, hogy felhívjam a srác figyelmét arra, hogy ez a lány mit művel vele. Gyáva dolog homokba dugott fejjel hallgatni, bár sokan csinálják. Én nem hiszem, hogy hallgatnék. Mivel hasonló esetben én is azt akarnám, hogy szóljanak nekem.

2011. febr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:56


Nem is miatta ér véget, hanem a kis ...miatt, aki félrelép.

A fiú helyében én tudni akarnám, mi az igazság. Az olyan szánni való, amikor a kis szerencsétlen még szerelmes, és ezerrel bizonygatja, hogy a barátnője hűséges, miközben mindenki tudja, hogy kivel csalja, csak még egyedül ő nem.


Ha elmondja, akkor sem miatta fognak szakítani. Egy ilyen kapcsolatot jobb előbb megszakítani, mint később.

2011. febr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

jó, rendben, ha nem is változik a véleményed, akkor sem kéne beleszólni.

nem tudhatjuk, lehet, a fiúnak is vannak más csajai, lehet, a fiúnak eleve csak arra kell, nem tudhatjuk otthon hogy viselkedik a barátnőjével, miért vannak ők együtt.

nem szép dolog a megcsalás, de úgy gondolom, ők összevaló emberek, a fiú biztos vagyok benne, hogy tudja, milyen lány él mellette, azt lehet tudni, látni, ha valaki flörtölős, akinek ilyen nő kell, az tudhatja, hogy sosincs biztonságban a kapcsolat, nyilván nem érné nagy meglepetés, ha kiderülne a fiú számára, hogy hűtlen a barátnője, de erre neki kell rájönnie. majd rá is fog, amikor itt az ideje.

2011. febr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én már láttam ezt-azt életemben, volt olyanra példa ismeretségi körömben, hogy az egyik fél csalta a másikat, közben lelkiismeret-furdalása lett, abbahagyta, szakított a szeretőjével, aztán kiderült, hogy a párja sokkal régebb óta csalja nem is egy nővel.
2011. febr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem nem tudja a fiú vagyis remélem gondolja, mert ez a csaj eltiltaná a a barátját a testvérétől csak birtokolja...érdekes mindkettőnek írja dejó lenne te lennél a férjem hercegem kandúrom, mindkettőnek ugyanazt a rizsát mondja.A barátjának teeszi a kis ártatlan angyalt.Hogy ő a mintapélda
2011. febr. 11. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!