Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék az ellen, hogy a...

Mit tehetnék az ellen, hogy a párom exe ellenem neveli a közös gyermeküket?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt,a gyerek 8 éves.Az anyja mindig ellenem nevelte,pedig a kislány szeretett volna velem találkozni,de nem mer,mert az anyja nem engedi.A nő gyűlöl engem,pedig nem miattam váltak szét.A párom nem beszél az exével,mert nem lehet rá hatni,3 hetente látja a kislányát a szüleinél.Ráadásul a nő zaklatott is minket,teljesen fanatikus.A párom megveti és útálja,de tehetetlen,mert a kislány az anyjával él,és nem tudja,hogy lehetne a kislány fejében rólam kialakított képet realizálni.
2009. febr. 14. 16:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
31%
A ti kozos gyereketeket neveli te ellened? Ird le erthetoen a kerdesedet.
2009. febr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem tehettek semmit. Am meg a kérdés tök érthetően van leírva.
2009. febr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
hát ha a apa is csak 3 hetente láthatja a lányát akkor az már rég rossz és kevés köze van így a gyerekhez ez által neked még kevesebb...szerintem annyit tehetsz h bármikor ha te találkozol majd a gyerekkel akkor normálisan viselkedsz vele...egy gyereket nem lehet a másik ellen fordítani...esetleg kiskorában de ha már 8-10 éves vki akkor meg tudja állapítani h ki az aki rendes vele és ki nem
2009. febr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
32%
Mindenki utálja a mostoha anyucit!!!!!!!!
2009. febr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
86%
Az eddig elhangzott válaszokból kell összeraknod egyet (a mostoháját mindenki utálja kivételével)! Egyenlőre tehetetlenek vagytok, de amikor már vannak önálló gondolatai egy gyereknek, és ki tud valamint ki is akar állni ezek mellett akkor fognak igazán változni ezek a dolgok. Hangsúlyozom, ha ki tud (,mer) állni mellette! Persze ez csak fokozatosan fog csak menni. Add önmagad, légy pozitív és nem kell erőlködni, mint disznó a jégen, mert, ha mesterkélt vagy az sem vet rád jó fényt. Vannak ilyen jellegű tapasztalataim. Jobb, ha a gyerek tényleg téged ismer meg! Egyszer megismert valakit, egy képet, akit az anyja festett neki. Te ne fess kamu képet, és mire 20 éves lesz, te pedig tényleg jó fej vagy, addigra egy laza, hozzá közel álló havercsaj lehetsz a szemében!
2009. febr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
40%
Soha nem fog szeretni téged!Utálni fog mert te vagy a gonosz mostoha!Én ia utlom a mostoha anyámat ,mert anyukámat ne akarja eljátszani senki sem!
2009. febr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
97%
Szerintem ne legyenek illúzióid! Ha az anyával él, a gyerek is olyan lesz, amilyen környezetben nevelkedik. Elég reménytelen, hogy bármikor is szeressen majd, vagy csak elfogadjon. Tapasztalat. Pedig mi is mindent megpróbáltunk.
2009. febr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
62%

Nem kell a kislany fejeben a rolad kialakitott kepet realizalni. Te senkije se vagy a kislanynak. Te az edesapjanak vagy az uj felesege. A kislanyahoz neked elvileg semmi kozod. Ne akarjal semmit. Amikor hozzamentel a parodhoz, akkor tudtad, hogy elvalt, es van gyerekuk is.

Nem tudsz, es nem is kell semmit sem csinalnod.

Persze, hogy te azt irod, hogy nem miattad mentek szet, de tudod, az a no ottmaradt az akkor 2 eves kislanyaval egyedul. Lehet hogy miattad, ezt csak ti tudjatok. Mi nem. Te tudod az igazsagot, mi nem. Ha te lennel a no helyebe mashogy latnad a helyzetet.

2009. febr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A 22:27-es egy elhagyott nő,ha nem tévedek?Miért vagy velem ennyire ellenséges?Ez a nő összefeküdt akivel tehette,amellett,h ott volt a 2 évese.Milyen anya az,aki folyamatosan szomorúságra ítéli a saját gyerekét?A párom meséli,h a kislány minden láthatáson sír,simogatja az apukája arcát,és mondja,h apa,el akarok menni hozzátok,de anya nem engedi
2009. febr. 15. 07:49
 10/23 anonim ***** válasza:
54%
ha a kislány így van vele hidd el téged jobban fog szeretni majd...várni kell...idővel minden elrendeződik :)
2009. febr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!