Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan hazudtatok otthon, hogy...

Sokan hazudtatok otthon, hogy hová mentek, mert tudtátok, hogy nem engednének el?

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 18:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem, nekem ilyen még sosem volt. biztos, hogy van oka annak, hogy nem akarnak engedni. Talán ezt kellene számításba venni és megváltoztatni a hazudozás helyett.
2009. febr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azért nme engednek el, mert féltenek, de én ismerem a helyzetet, és tudom, hogy nem sülhet ki belőle semmi rossz. Nem is kérdeztem meg őket. Akkor tuti máshová sem mehetnék épp akkor.
2009. febr. 15. 18:55
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Sokszor :)
2009. febr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Előfordult régen, de a legjobb persze az, ha sikerül meggyőzni a szüleidet. Ha nagyon szigorúak, talán elnézhető egy kis füllentés, de akkor pláne vigyázz, nehogy hülyeséget csinálj, mert akkor kiderül és még jobban fognak haragudni, hogy még hazudtál is!
2009. febr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Én már csináltam, nem a legjobb technika de egyszer kétszer ilyen is kell...:D
2009. febr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Én tinédzser koromban sokszor csináltam, de csak olyan eseteknél, amikor biztos voltam benne, hogy nem sülhet ki belőle rossz.
2009. febr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
én hányszor csináltam már huhuu:DxDxD...de csak akkor persze ha nem bukhatsz le:P
2009. febr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Párszor amikor haveromhoz mentem fel, akkor azt mondtam sétálni megyek, mer tudom, hogy akkor az lenne hogy mit csinálunk mi van köztünk meg egyebek, és semmi kedvem ezeket ujra és ujra végighallgatni.
2009. febr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat hazudsz előbb-utóbb úgyis kiderül és akkor még rosszabb lesz a helyzet. És ha esetleg bajba kerülsz nem lesz aki segítsen. Inkább beszéld meg velük hova mész kivel, meddig leszel, akkor nem aggódnak majd, és neked is jobb ha nem kell hazudoznod vagy épp bújkálnod.
2009. febr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

én sosem.mindig őszintén megmondom neki,hogy hova megyek.nem akarom elveszíteni a bizalmát.ha nem enged el valahova,lehet hogy jobb is..naponta hallani a tvbe h hányan halnak meg discobol hazajövet...vagy tűnnek el..én ha eltűnök szeretném h anya tudja holkeressen:D

szerintem nincs sok értelme a hazudozásnak...

2009. febr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!