Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha a férj főz?

Ciki ha a férj főz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 15:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem. A férfiaknak jobb is az érzéke hozzá. Imádom a férjem főztjét :)
2011. febr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem. De biztos az én férjem tette fel ezt a kérdést. Reggel ő nem tud aludni csak max 6-ig és fél nyolcig megfőz. Ez van.
2011. febr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%
Miért lenne az? Egyébként a körülményektől függ. Úgy értem, ha a nőnek lenne lehetősége, ideje, energiája főzni, csak lustaságból nem főz, akkor az elég gáz szerintem, de ha a férfi ezt elfogadja, akkor oké. Csak a kívülállóknak furcsa.
2011. febr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem szexis.
2011. febr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. A fiam is szeret, és tud is főzni. Ilyenkor leveszi a menyem nyakából azt a gondot. Mondjuk arról nem beszélek, hogy mit hagy maga után a konyhában.
2011. febr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%

Ha a napi rend ezt kívánja, vagy ha szeret főzni akkor nem gond, ha a nő lusta, abból baj lehet később.

Tök mindegy szerintem egy családban ha akár a nő cseréli ki a kocsin a kereket is. Ki mit szeret jobban, mihez ért jobban, hogyan él a házasság jobban.

Egyébként a legtöbb főszakács férfi szóval ...

2011. febr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Anyum nem igen tud főzni, bármit el tud rontani, ilyen egyszerűbb kajákat tud csak megcsinálni. Apám tanítgatta de nem ragadt meg annyira benne semmi, így mindig ő süt, főz, mindent. Szerintem semmi gond azzal ha a férj főz. A mai világban meg főleg, már mindenki máshogy csinál mindent mint pár évszázaddal ezelőtt.
2011. febr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
miért lenne? ha megnézed, a nagy főzőműsorokban rengeteg férfi van:) (Gordon Ramsay, Jamie Oliver, az rtlben régen volt régen valami receptklub szerűség stb)
2011. febr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam!:)Én se vok egy konyhatündér,egyedül a főzelékek azok amiket rám bíz a férjem,meg a sütiket,édességeket,de pl egy ragulevesnek nem mernék nekiállni:)

Amúgy ő is hadiállapotot hagy maga után a konyhába,de ennyit megér...így van mit enni a gyerekeknek,az enyémet nem biztos h megennék:)

2011. febr. 26. 16:00
 10/18 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem. Én ugyan szeretek főzni, de néha ha én sokáig dolgozom és a párom ráér, akkor ő főzi meg a vacsorát.

Kolleganőm kifejezetten utál főzni, ez a férje feladata.

2011. febr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!