Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednéd a lányodat (18)...

Elengednéd a lányodat (18) Németországba egyedül a neten megismert barátjához, akivel még soha nem találkozott?

Figyelt kérdés
köszönöm szépen a válaszokat
2011. febr. 28. 20:12
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
79%
Majd hülye lennék, akkor már inkább egy lakat az ajtajára...
2011. febr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
94%
Nem leszek népszerű vele, de én semmiképpen sem engedném.
2011. febr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
92%
Még én sem mennék, nemhogy a gyerekem.
2011. febr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2011. febr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
90%
Csak ha az a barát hasonló korú, és fel tudom venni én is a szüleivel a kapcsolatot, mielőtt a lány kimegy.
2011. febr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim válasza:
93%
NEM. Ha annyira szerelmesek, jöjjön ide a fiú, hogy jól szemügyre tudd venni.
2011. febr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
91%
nem,jöjjön ő előbb.
2011. febr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
88%
Semmiféleképpen sem.
2011. febr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
22%

Tudtommal semmiközötök hozzá merre megy a gyereketek. Én születésem óta magamért felelek muterom máig nem tudja megválaszolni nekem azt h miért nem fogta a kezem.

Ő sajnálja h nem állt mellettem én viszont örülök neki h 15évesen már egy 20éves talpra esettségével rendelkeztem.


Kérdező.: Elengedném mert vissza nem tarthatom nem is akarnám. A másik meg h sose lesz önálló.

A visszatartás heves indulatokat szűl és emiatt a lelke is befelé fog fordulni.


Bízz bennem ha Ő nem találja a helyét v meggondolja magát itthon marad. Már feltudja mérni a helyzetek súlyát.


El kell fogadni hogy a gyerek egykoron még odafigyelésre szorult mostmár kezd kibontakozni/kirepülni.

18/F

2011. febr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
87%

Megnézetnék vele egy filmet ami a nők szex-rabszolgaságáról szól, és úgy indul, hogy egy naiv 18 éves lány külföldre megy, mert filmszerepet/ manöken munkát ajánlottak neki...


Ilyen filmet legutóbb a discoveryn és társain láttam (ha jól emlékszem volt egy ilyen rész a "csoda hogy élek" c. sorozatban is), de gondolom, ha rákeresel a neten biztosan találsz hasonló filmet.


Én biztosan nem tiltanám ( a tiltott gyümölcs édesebb) meg, hogy menjen, de ahhoz viszont ragaszkodnék, hogy megnézzen egy két ilyen filmet, és hogy MEGbeszéljük, hogy mit tehet ha esetleg valami balul üt ki ( tehát készítsd fel a valóságra)

2011. febr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!