Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hülyézi le az új nö az...

Miért hülyézi le az új nö az exet? Aztán csodálkoztok, hogy a gyerek nem akar látni titeket?

Figyelt kérdés
Minek kell mindenféléket mondani rá?
2009. febr. 17. 16:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

:D

igen ez azért vanm mert a férfinak alapból minden rosszat kell mondania a régiröl az újnak.(ugye ha dicsérné az újat a régi kérdöre vonná, hogy miért is dicséri)

így az új asszony azt hiszi hogy a régi kapcsolata a férfinak az exnö miatt ment tönkre, persze a férfi sose mondja azt az új asszonynak hogy ö volt a hibás a volt kapcsolata szétmenéséért.

Na most az új addig szidja a régit míg a férfi rossz tulajdonságait nem érzi a maga börén is.


Nekem 2 baratnöm is így van. Az egyiknél nem volt gyerek még és a barátnöm egyre szidta az exet, pedig én ismertem a lányt és tudom mennyit szenvedett a pasinál. Na kb 2 év kellett neki meddigre rájött az ex miért hagyta el az ö párját annak idején. Igaz a barátnöm megbarátkozott ezzel a helyzettel, de már nem is szidja az exet.


a másiknál volt gyerek és ott is a barátnöm azt hitte hogy az exfeleség a köcsög bunkó, stb... aztán 5 év után rájött lehet az ex nem is volt akkora köcsög.

2009. febr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ, teljesen igazad van!Ilyenek az új nök!De csakis addig amig újak!!!!!!
2009. febr. 17. 17:45
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

én is le szoktam hülyézni a párom exét és akkor elmondom, hogy miért. Együtt vagyunk 4 éve, több mint 2éve élünk együtt. A csaj még tavaly is egy nap 25ször felhívta a párom, hogy aludjon nála, meg d@gja meg mert már rég volt pasival, aztán meg hónapokig fenyegette, ha nem megy vissza hozzá, nagyon megbánja. A párom hónapokig fizette az albérletét, a gyerektartást, berendezett nekik egy teljes lakást. Erre tavaly novemberben, derült égből villámcsapásként kaptunk egy bírósági papírt, miszerint a párom zaklatja őt, és nem fizet gyerektartást, hogy mióta külön vannak semmit nem kapott tőle stb. januárban volt az első tárgyalás, ahová a párom elvitte a számlákat a bútorokról valamint az átutalási papírokat a gyerektartásról. A nő kicsit le volt döbbenve, mert nem számított arra, hogy nekünk megvannak ezek a dolgok. Aztán már azt is elismerte, hogy 2007 karácsonyakor a párom adott neki több mint százezret. És akkor mondta neki a bírónő, hogy innentől jó lenne ha nem hazudozna, mert következményei lesznek!

Nem mindig az új nőt kell szídni egy férfi életében és a drága anyukát isteníteni, azért mert ő anya. A csajnak bántotta az önérzetét, hogy nem kapta vissza a páromat, ezért mindig próbálja szivatni. a láthatást is úgy akarta, hogy kéthetente korlátozzák le 2órára szombatonkánt 10-12-ig és csak a saját lakásán. Ekkor a bírónő kiröhögte, hogy semmi alapja nincs ennek és ne szórakozzanak már. Szerintem ebben az esetben érthető, ha lehülyézem a "kedves" anyukát! De tudom, hogy megint le leszek pontozva, hiszen én nem vagyok anya, így igazam sem lehet!

2009. febr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az utolsónak!És szerinted az a gyerek nem érzi ,hogy mit gondolsz az édesanyáról?Elég csak akkor mondod ,ha mondjuk a kisgyerek a szobában van,tuti megis hallhatja!Szerinted akkor hüye, mert valószinüleg szereti még a párodat?
2009. febr. 18. 06:29
 5/14 A kérdező kommentje:
at utolsónak még annyi csak azt ne mond ,hogy a kisgyerek tégedet jobban szeret mind az anyát!Mert aki lehülyézi a másikat !Na mindegy lehet van benne igazsszág amit leirtál,CSAK EGY VALAMIT NE FELEJTS EL TE MIATTAD VÁLTAK EL!Jaj csak azt ne mondd ,hogy nem!
2009. febr. 18. 06:35
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

Nem szeret jobban a gyerek, hiszen nem is ismer! A párom nem láthatja a fiát, csak akkor ha elmegy az exéhez és ott találkozhat a fiával. Nem hozhatja el, nem viheti sehova. Tudod, szerintem ez a kapcsolat nem a szerelemről szólt. Legalábbis én így látom. Míg a nőnek nem volt pénze, folyamatosan hívogatta a párom, zsarolta, hogy menjen vissza hozzá. Most van pénze, vett magának lakást, már a telefont sem veszi fel, kb kéthetente egyszer hívja a párom, hogy mi van a gyerekkel. Őt alig lehet elérni. Azért ez érdekes számomra, bár lehet ezt is én látom rosszul. Szerintem ha valaki szereti a volt párját, az nem tesz alá neki mindig és nem hazudozik a bíróságnak, mert az már elég durva dolog. Vagy szerinted ez a szerelem??? Meg ha én szeretem a volt páromat, akkor normális kapcsolatra törekszem vele és az a célom, hogy minél jobb legyen a kapcsolata a közös gyerekünkkel, hiszen ő egy örök kapocs. De mint írtam a nőnek nem az a célja, hogy jó legyen a kapcsolatuk, hanem hogy a párom ne is lássa a gyereket. Egyébként a nő a volt férjével ugyanezt csinálta. Elváltak és nem adta oda a kislányt az apukájának, nem is láthatták egymást. Azóta persze ez a helyzet megoldódott és vihati az apuka láthatásra de a nem évbe telt. És hidd el nem hülyézem le a gyerek előtt az anyukáját, hiszen nem is láthatom. És tudom, hogy most jön az, hogy semmi közöm a gyerekhez, ami így is van, csak elég szomorú látni, hogy a párom mennyire szereti azt a kisembert és mennyire szenved miatta. Mert imádja a fiát! De mindegy hagyjuk, mindig belebonyolódok az ilyen témákba, elmondom hogy velünk mi történt, és még a végén úgyis én leszek a szemét, meg a hulladék meg a mit tudom én mi, és az anyukának van mindig igaza. mert egy anya ezt csinálja. Mindegyik csak azzal törődik, hogy neki jó legyen, hogy neki meglegyen a bosszú. És mondja már meg valaki, hogy itt hol van a gyerek érdeke???? Jelen pillanatban sajnos ő csak egy eszköz, akinek a segítségével ki lehet zsigerelni a férfit és tönkretenni érzelmileg.

Ja és még egy kérdést, ha feltehetek: ha téged elhagy a párod, már évek óta külön vagytok és tudod, hogy együtt él valakivel, te könyörögsz neki, hogy d@gjon megés fenyegetőzöl??? Gondolom nem! És a nő dobta ki a párom, nem a párom hagyta el őt!

2009. febr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Márt bocsi, de megkérdezném:Ezt szó szerint igy mondja?Bármint az ex ,ezt te is hallotad?
2009. febr. 18. 10:08
 8/14 A kérdező kommentje:
Elhiszem neked amit irtál!De vigyázz a férfaikkal sokszor hazudnak, addig vagy neki jó amig nem jön másik!Természetetes akkor nem tégedet fog dicsérni!Ebbe is bele gondoltál?
2009. febr. 18. 10:11
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Láttam az smseket amiket írt a páromnak. pl azt is amelyikben megfenyegette, hgy ha nem költözik vissza hozzá egy adott hónap végéig, akkor nagyon megbánja. És természetesen olvastam a bírósági idézést, amiben leírta, hogy a párom nem fizet neki semmit meg nem törődik a gyerekkel és nem támogatja őket meg nem is segített. És a szekrény fiókjában vannak a számlák illetve az átutalási megbízások a pénzekről. Nem véletlenül akadt ki a bírónő is. És mielőtt jött volna az idézés, előtte két nappal még tök jól eljópofáskodott a párommal, egy szóval sem említette, hogy bíróságra adta az ügyet. Én azt gondolom azért, a mi helyzetünkben érthető, hogy miért hülyézek le egy ilyen embert. Mikor összejöttünk utána kb fél évre beszéltem a nővel,akkor mondta hogy ő mondta a páromnak, hogy költözzön el, aztán egy időben nekem is írogatott. hiába volt titkosítva a számom, a barátnője a pirosaknál dolgozott és megmondta neki. volt olyan, mikor ott volt náluk a gyerek miatt a párom, jött tőle az sms, hogy már haza sem jön, mert a párom őket szereti és nem engem és ők a családja nem én. Tudod, én megértem, hogy nem tetszik az önérzetének, hogy nem megy vissza a párom hozzá, de ő dobta ki, akkor csodálkozik h nem kapja vissza??? Hogy keres magának valaki mást? És sztem nem így kéne elintézni a dolgokat, mert értelmes, felnőtt ember nem így viselkedik.
2009. febr. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én ott kezdeném: miért kell egyáltalán hülyézni! Ex. Elment, nincs többet.

Ha meg még mindig fáj, akkor mit keresek egy új kapcsolatban? Vígasztalást?

Neeem, nem beszélek félre.

Én is hülyéztem sokszor. Most nem hülyézek. És pont azért nem, mert a mostani kapcsolatba már úgy mentem bele, hogy el tudtam engedni a fájdalmaimat. De amíg hülyéztem, az új kapcsolatomban sem voltam képes megmaradni.

Talán lehet benne valami....

2009. febr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!