Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem aki hét évvel...

A feleségem aki hét évvel idősebb nálam, ma spontán benyögte ha úgy hozná a sors hogy én elöbb halnék meg, ő akkor is kordába tartaná nemivágyait. Nem tudtam ezt hová tenni, nagyon bánt a dolog hogy ilyesmi foglalkoztatja. Mit gondoljak erről?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 22:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem várja a halálodat, csak úgy megjegyezte. biztos nem rossz szándékkal mondta, csak nem jól jött le...
2011. márc. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már mindenképpen agyalni akarsz ezen az ártatlanul elejtett megjegyzésen, akkor fogd fel pozitívumként. Attól, hogy ő az idősebb, még nem törvényszerű, hogy ő haljon meg előbb, hisz neked is a fejedre eshet egy zongora holnap. Kár ezen besértődni.
2011. márc. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Nekem ebből mindenképpen az jön le, hogy szeret téged. Nem kellene neki másik férfi, mert te vagy a férje, illetve ebben biztos benne volt a rejtett utalás, hogyha ő halna meg először, nem örülne, ha mással lennél..
2011. márc. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%

sztem nagyon szeret téged, és ezzel azt akarta kifejezésre juttatni, h rajtad kívűl más nem kéne neki.

sztem nincs halálvágya, és a te halálod sem kívánja :D

2011. márc. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

Én mint nő azt mondom hogy mi nők néhányan elgondolkodunk azon mi van ha egyedül maradunk pláne ha a párunk fiatalabb. Mert ez valahogy még mindig benne van az emberekben tudatalatt, hogy az idősebbnek kell elmennie előbb ami persze nem így van.

Azzal, hogy azt mondta kordában tartaná a vágyait csak azt jelenti szerintem, hogy annyira ragaszkodik hozzá hogy egy ilyen esetnél is te maradnál az egyetlen és nem tudna és nem is akarna mást közel engedni magához. Szerintem az ilyenekből végtelenül magányos özvegyek lesznek akik a multjukban élnek.

Az viszont biztos hogy elég bizarr kijelentés persze az se mindegy hogyan milyen formában hangzik el. Csak úgy szimplám benyögve vagy szeretetteljesen hogy a párja mindent ért belőle.

2011. márc. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem azt akarta veled tudatni, hogy szeretné, ha TE kordában tartanád a nemi vágyaidat, ha ő előbb hal meg...

Csak burkoltan fogalmazott.

2011. márc. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi lehet hogy éppen a hétfői tragédián agyalt /autó a megállóba 3 halott/ és kimondta amit gondolt a kor se számit az én párom 13 évvel idősebb mégis nekem volt infaktusom. Inkább örülj hogy igy szeret és nem kell neki más ha veled bármi történne.
2011. márc. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon szeret, csak ő ilyen praktikusan gondolkodik. Ez nem rossz, sőt a legjobb, ha mindenképp van egy ilyen a családban!:)

[Ellensúlyozandó a másikat!]

2011. márc. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
42%

Én (nő) 9 évvel vagyok idősebb a páromnál, de nem szoktunk ilyeneken agyalni. Mondjuk nem is vagyunk még házasok. De azon szoktunk poénkodni, hogy ha én 80 éves leszek, ő meg 71, addigra már tényleg tökmindegy lesz a korkülönbség. (Most se foglalkozunk vele, csak néha mások.)

Szerintem is az van a kijelentésben, hogy nem tudja/nem akarja mással elképzelni a szexet, csak Veled :)

2011. márc. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
30%
Én a helyedben meggondolnám, mit hagyok rá a végrendeletemben... :O
2011. márc. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!