Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék csinálni, hogy ne...

Mit tudnék csinálni, hogy ne féljek az anyukámtól?

Figyelt kérdés
Először is leszögezném, hogy nem fogom megbeszélni az anyukámmal, mert nincs értelme, értem?!
2011. márc. 5. 21:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

1. miért félsz tőle?

2. hány éves vagy, férfi (fiú) vagy vagy nő (lány)?

3. vele laksz még?


ennyi infó birtokában, amennyit ideírtál, nem lehet normálisan válaszolni.

2011. márc. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Én is félek tőlük.Betöltöm a 18at és go.
2011. márc. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Igen igazad van mondom is.

15 éves lány vagyok és azért félek tőle mert állandóan kiabál rám meg folyton azzal fenyegetőzik, hogy megtép.

Amikor még kisebb voltam gyakran pofon is vágott azért mert ideges volt.

Már alig várom, hogy elköltözzek itthonról. Ha lesz pénzem és munkám akkor meg is teszem majd.

2011. márc. 5. 21:37
 4/25 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, hogy egy idegbeteg személy és nyugtatót is szed.
2011. márc. 5. 21:39
 5/25 anonim ***** válasza:
szia. első vagyok. az én anyám is ilyen volt. 18 évesen elhúztam "otthonról". az ilyen félelem ellen nem tudsz mit csinálni. én még most is félek tőle, pedig már 30 éves vagyok. az utóbbi 5 évben hála Istennek nem találkoztam vele. amíg kiskorú vagy, ki vagy szolgáltatva neki abszolút, nincs semmi eszköz a kezedben ellene, max. az, hogy kerülöd, amennyire lehet, és megcsinálod a parancsait, közben csendben készíted elő a lelépésedet (persze csak 18 éves kor után).
2011. márc. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

És te fogsz még vele találkozni?


Én már nem csak félek tőle, de időnként úgy érzem utálom is. A sértegetése egykor még megbántott de most már csak dühöt érzek. Meg utálatot.

2011. márc. 5. 22:31
 7/25 anonim ***** válasza:

milyen iskolába jársz? nem tudsz esetleg kollégiumba költözni? ha van az iskolátokban iskolai szociális munkás, keresd meg, kérdezd meg, mit tudsz tenni ilyen esetben(én is annak tanulok, fog tudni segíteni)!

vagy ha nincs szocmunkás, akkor ifjúságsegítő kell, hogy legyen!ha be tudsz költözni a koleszba, már az is sokat segít a helyzeten!

2011. ápr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Középiskolába járok és 20 percnyire lakok a sulitól.
2011. ápr. 23. 21:56
 9/25 anonim ***** válasza:

ha ilyen van, kaphatsz koleszt, tapasztalatból mondom(nem személyes tapasztalat, de közeli ismerősöm).

ha nem megfelelőek az otthoni állapotok, simán. csak a szocmunkásodat kell megkeresni, esetleg ofőt, ha olyan a viszony.

ha gondolod, segíthetek, eléggé jártas vagyok már az ilyen dolgokban. ha szeretnéd, szólj, és megírom a mailcímem!

2011. ápr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Hát én azért nem merném bevállalni a kolit, mert akkor anya nyilván megtudná, hogy én elakarok költözni ésatöbbi és akkor tiszta idegbeteg lenne és kiabálna velem és akkor nem is engedne el, kettő miből fizetném a kolit?


De egyébként meg érdekelne, hogy ugyebár te jártas vagy ebben. Erről részletezhetnél.

2011. ápr. 23. 22:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!