Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezelnétek, ha egy...

Hogyan kezelnétek, ha egy családtag soha nem takarítaná ki rendesen a wc-t?

Figyelt kérdés
Hiába kérem...mármint maga után..
2011. márc. 8. 21:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Belenyomnám a fejét a Wc-be, vagy bezárnám a budiba, hagy szagolja.
2011. márc. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez nálam attól függene, hogy hányszor kértem már meg, stb. Ha sokadszorra, akkor kicsit erőteljesebben rászólnék, talán egy kicsit keményebben beszélnék vele, hidd el, megértené:)
2011. márc. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

odakísérném a wc-hez és ünnepélyesen bemutatnám őt a wc kefének :D

lehet, h meg kell neki mutatni, hogyan kell csinálni, mert magától nem tudja

2011. márc. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Csupán ha megkéred .. az nem elég bizonyos esetekben. Mondjuk nem árultad el az illető életkorát, de feltételezem hogy gyerek/vagy tini.(?)

Egy beszélgetés talán javítana a dolgon, amikor leülsz vele, elmagyarázod szépen és nyugodtan hogy elég kínos ez az egész dolog rá nézve, nem fest róla jó képet és mi lesz majd ha együtt él valakivel mit szól majd az az illető hozzá. És hogy miért nem takarítja ki?

Beszéljétek meg.

2011. márc. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
hát én a párnájára szarnék ha ott hagyja a kábelt a wcben xd :) wazzeg képzeld mi feje lenne ha bemegy a szobába és a barnamaci már a párnán alszik XDXD azután olyan ragyogóra nyalná a budit h tükörnek lehet használni. XD :):D:P
2011. márc. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azert jo lenne tudni, hogy felnottrol vagy gyerekrol van szo, mert nem mindegy. Illetve meg lehet neki mutatni a helyes WC hasznalatot, nemcsak mondani neki, mert lehet, hogy tenyleg nem erti.
2011. márc. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mikor mész a wcbe, és ott a meglepetés, behívod oda, és megkérded: "Tetszik ez neked? Jó érzés így bejönni? Nem? Bizony nekem. Kitakarítanád utánam? Nem? Hát bizony én se szívesen. Nézd, így meg így kell".
2011. márc. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Belepiszkítanék a WC-be és nem húznám le.Sőt,még az ülőke sem lenne tiszta.Kíváncsi lennék,mit szólna,ha egyszer ő találná retkesen a wc-t más után.De fogadok,hogy nem ülne rá,amíg nem tiszta.
2011. márc. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha a beszélgetés, többszöri kérlelés nem segít..

Én nyomtatnék egy képes bemutatót egy papírra a wc kefe használat módjáról, és kiragasztanám a wc-vel szemben egy jól látható helyre. Meg a wc oldalára is. Hátha észreveszi magát.

2011. márc. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
na, mi a helyzet? sikerült megbeszélni azóta? van változás?
2011. márc. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!