Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy rosszul érzem...

Normális, hogy rosszul érzem magam amiatt, mert nem kaptam nőnapra semmit?

Figyelt kérdés
Nem vagyok anyagias, beértem volna egy netes képeslappal, vagy akármivel, de semmi.

2011. márc. 8. 22:12
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
42%
Lehet, hogy a környezeted is lesz@arja a nőnapot, mint például én.. Nem kell ekkora hisztit csinálni mindenből..
2011. márc. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Nem hisztizek.

Egy kérdést tettem fel.

Egyszerűen rosszul esik, hogy én mindig próbálok a szeretteim kedvében járni, kiszolgálom őket, figyelek rájuk, meglepem őket, vissza meg nem működik a dolog.

2011. márc. 8. 22:22
 3/30 anonim ***** válasza:
91%
még van 1.5ora!!!
2011. márc. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Igen, és mindenki alszik. :-D
2011. márc. 8. 22:24
 5/30 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem normális. Kitől vártad volna?
2011. márc. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszul esett volna, de mi például a valentin napot nem tartunk. Ha semmi ilyen "extrém" ünnepet nem tartanak meg a környezetedben, akkor ne csodálkozz. De kb annyira megeröltető, mint azt mondani, hogy "Boldog névnapot".
2011. márc. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
90%

Ha ez megnyugtat én se kaptam semmit.:(

Boldog nőnapot!:)

2011. márc. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
93%
Nem normális dolog elvárásokkal telis-tele tűzdelve leélni az életet. A figyelmesség ha jön jó, ha nem úgy is jó. Elvárni tilos.
2011. márc. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

A páromtól, az öcsémtől, édesapámtól.

Utóbbi kettő még csak annyit sem mondott hogy boldog nőnapot.

A párom msn-en délelőtt írta, hogy boldog nőnapot, na de ezt minden nőnek mondja akivel ma találkozott. Reméltem hogy legalább küld egy képet, emailt, vagy valamit...

2011. márc. 8. 22:28
 10/30 A kérdező kommentje:

Úgy érzem, hogy csak adok, adok, de nem kapok. Így nehéz feltöltődni szerintem.

Csak most ugye duplán rosszul esik, mert nőnap van.

2011. márc. 8. 22:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!