Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor volt életed legszebb...

Mikor volt életed legszebb időszaka? Hány éves voltál és mik történtek akkor veled?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1: Amikor megismertem valakit, aki tényleg éreztette velem, hogy nő vagyok és megmutatta hogyan viselkedik egy igazi férfi a mindennapokban. Tökéletes volt, nem hittem, hogy létezik ilyesmi, nyálas baromságnak tartottam előtte :)



2.: Egyetem kezdete :)

2011. márc. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A legszebb időszaka nem olyan rég köszöntött rám, majdnem másfél éve, amikor megismertem a párom aki tökéletes. Nem hittem volna hogy tényleg lehet érezni hogy ki az igazi, de nála érzem. Mögöttem van egy 6 és egy 3 éves kapcsolat, ők sosem tettek ilyen boldoggá a hosszú évek alatt egyszer sem. Így én 22 éves koromban éltem meg az életem legszebb időszakát. 23L
2011. márc. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A gyerekkorom nyári szünetei nagyimék tanyáján, a középsulis évek, a Férjemmel együtt töltött szép napok, esküvő, nászút, és most, a babavárás :)
2011. márc. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 habibi ***** válasza:

1. amikor megismertem a szerelmemet-17

2. amikor szerelmet vallott-17

3. amikor egy hatéves álmomon képes voltam gyökeresen változtatni-18

4. amikor otthagytam az egyetemet-18

2011. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
amikor a barátom bókol nekem
2011. márc. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
az egyetem 2. és 3. éve, amikor 20-21 éves voltam... húú az volt a hőskor:) pedig csak 4 éve volt, mégis hiányzik.
2011. márc. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem a szakközepes kollégiumi 4 év. :)

Nagyon jó szobatársaim voltak, egyszerűen csak jó volt. Bár először nagyon paráztam tőle.

Az egyetem már nem olyan jó. :S

2011. márc. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A gimis évek:) 14-18 éves koromig valami fantasztikus volt:) Igaz barátokat találtam, kinyílt előttem a világ és minden olyan új volt. Első szerelem, első csók..:) Egyetemen én sem érezem annyira jól magam:(


L/19

2011. márc. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94 nyara. Nyári tábor, Tarnaméra. 12 voltam és nem feltétlenül éreztem magam mindig jól, hiányoztak a szülők, de ez valahol természetes ilyen korban. Mostani fejemmel visszagondolva, átértékelve az élményeket, történéseket, eddigi életem legjobb nyara volt. 28f
2011. márc. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
14-15 éves koromban. mindennapra jutott valami jó, első szerelem... de visszamennék.: D
2011. márc. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!