Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Filipin feleseg jo feleseg...

Filipin feleseg jo feleseg egy magyar ferfi szamara? Van ilyen ismerosotok? Mas a kulturajuk, ez okoz gondot?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 20:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után minden gondot okoz. És hol élnétek?
2011. márc. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Mi van, nem sikerül becsajozni, ezért veszel egy nőt? Nem a kúltúrák különbözősége miatt nem fog működni...
2011. márc. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Az egyik ismerosnek van Filipin baratnoje.Nem Magyarorszagon elunk. Egyenlore baratnoje,csak erdekelne,ha komolyra forulna akkor milyen lenne. Egyaltalan Magyarorszagon mennyire fogadnanak el egy Filipin not?

Meg nincs szo osszekoltozesrol.

Esetleg a kulfoldon elo magyarok kozul ha valaki ilyen hazassagban el,erdekelne,hogy alakult?

2011. márc. 9. 20:49
 4/16 habibi ***** válasza:
90%
ne a származását nézd, hanem a személyiségét. ha szeretitek egymást, akkor összetudtok szokni. Mindent meglehet tanulni, semmi sem lehetetlen. én is hasonlóan vagyok, de mi jól kijövünk, persze eleinte voltak gondocskák, de megbeszéltük és minden rendbe jött. (Ő arab, én hazai)
2011. márc. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy fordított változatot: filippin férj, szerbiai feleség,szerbiában élnek. Jól megvannak,szeretik egymást, több, mint 10 éve házasok. Sose faggattam, hogy milyen volt nekik mikor összeházasodtak, ki hogy tudott hozzászokni a megváltozott körülményekhez(vagy inkább a férfi hogyan szokott hozzá). De működik :).
2011. márc. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%

ja, hogy hús-vér ismeretség...akkor simán működhet...bocs, de a kérdésfeltevés módjából rögtön a feleségvásárlás ugrott be (munkahelyi ártalom úgy nézem :S )


amúgy a magyarok jó százaléka rasszista vagy elutasító a külföldiekkel szemben, a csajnak 95%, hogy sose lenne munkája Magyarországon ....

2011. márc. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyik exemnek volt egy filippin barátnője. Mondta, hogy nagyon aranyos lány volt, de mindenhol méregették a csajt, mert első blikkre "cigányos" barna, de a vonások nem stimmeltek. A lányt ez zavarta leginkább, hogy furcsán méregetik, akárhová megy.
2011. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Semmi gond:)

Ha esetleg felesegul venne az ismerosom, szuletne egy gyerekuk es a hazassag nem mukodne a Filippin lany vinne haza a sajat orszagaba a gyereket.

Ugy tudom a Filipinek eleg vallasosak.

Koszonom a hasznos valaszokat! Irjatok meg!!

2011. márc. 9. 21:03
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Németországba rengeteg ilyen van. Az egyik tanfolyam társam is ilyen és semmi gáz nincs. Van baba is már.
2011. márc. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ezt csak en gondolom igy ,de valoszinu,hogy Magyarorszagon elnenek majd. A lany nem tud magyarul,igy eleg huzos..
2011. márc. 9. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!