Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal 16 hónapja...

A barátommal 16 hónapja vagyunk együtt és ö már az eleje ota heti párszor füvezik az elején még nem tudtam de már tudom régota és azota is eléggé zavart, szakítsak vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
de most már nagyon sokat veszekszünk miatta többször ütlegelésbe is átmentek a dolgok de mindig kibékültnk deénmár nembirom,
2009. febr. 19. 21:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez az idő múlásával mindig rosszabb lesz. Még idejében szállj ki a kapcsolatból! Ha már ver is semmi értelme az egésznek.
2009. febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

ha fizikailag akár csak egyszer is bánt a "barátod" - hagyd ott!

ez azt jelenti: valójában nem szeret igazán,

és biztosan nem szerelmes beléd


a kábítószeres embereknek nincs önkontrolljuk


ha meg akarod menteni magadat a jövőbeni szenvedéesktől

és nem szeretnél kisemmizve, kiégve élni: hagyd el


akkor is ha szereted


mert a fő kérdés: mihez fűződik nagyobb érdek?


a te életedről van szó

2009. febr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj! Egyet jegyezz meg! Nem tudod megváltoztatni az embereket, főleg nem úgy, hogy Ő nem akajra ( a jelek szerint ). Ha valaki nagyon akar és TÉNYLEG akarja, akkor le tudna szokni. Ha fontos vagy Neki és SZERET akkor meg akarna Neked felelni... Üt is, vagyis fontosabb Neki a fű, mint Te... Ez nem kapcsolat. Illetve nem olyan, amilyenre mindenki vágyna. Tudom, hogy nehéz, de igaza van az előttem írónak... Lépj ki a kapcsolatból, ez csak rosszabb lesz! Tudom milyen nehéz, de muszáj kilépned a rosszból, hogy JÓ következzen!!!!


Nani

2009. febr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
igazábol barátom nem függö iylen heti 2-3szor sziv a legjobb barátja na ö függö és mindig vele sziv de gyerekoruk ota együtt vannak és nemtudom elválasztani öket pedig ha ö nem lenne barátom se lenne ilyen:(
2009. febr. 19. 21:39
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ebben tévedsz! Ha heti 2-3-szor szív az már függőség. Azt hiszem te öntudatlanul is védeni próbálod őt, mert szereted. Próbáld meg -ha tudod- kívülről nézni a kapcsolatotokat, és meglátod mennyre nincs rendben. Ha már egyszer is kezet emelt rád ,gyorsan menekülj! Ebben a kapcsolatban mindig te leszel az alárendelt fél. Gondolom, ez neked sem hiányzik.
2009. febr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
csak már eljegyzést tervezgetjük meg nemsokára gyereket és annyira rosszul esik és az elmult egy hétben nagyon agresziv velem
2009. febr. 19. 21:58
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz! Ne legyél társfüggő! (kodependens) nagyon csúnya lelki nyavalya az, nehéz kijönni belőle. Nem azt jelenti, hogy társ nélkül nem tudsz élni, hanem nagyon lesarkítva azt, hogy meg akarod menteni őt, aki viszont állatira nem akarja, hogy megmentsd (pedig lenne mitől, ugyanis függő, ebbe nyugodj bele, mert tény), sőt idegesíted a megmenteni akarással (ezért üt, amit te tényleg hagysz????? Nemár.).


HAGYD OTT!

Mindenki azzal él, aki számára a legfontosabb. ha neki a fű, akkor éljen a fűvel, menjen tönkre egyedül, de te meg ne legyél függő a barátodtól.

Hajrá! :)

2009. febr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
nem haggyom magam énis visszaütök elég rendesen:)
2009. febr. 19. 22:03
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

De hallod... Ha Te is visszaütsz.. Ő is üt... ez olyan kapcsolat amire vágysz? BELÜL A SZÍVED MÉLYÉN VÁLASZOLJ ERRE A KÉRDÉSRE ŐSZINTÉN!!!! Nem lenne jobb, ha egy olyan kapcsolatban lennél, amire vágytál kislány korodban? Boldogságban, békességben, szerelemben, kisgyerekekkel ÖRÖKRE EGYÜTT!!!! Nem ezt szeretnéd?


Nani

2009. febr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

22:01-es vagyok, és előttem szóló nagyon nagyon jót és nagy igazságot mondott! Én csak anynit, hogy egy nőnek nem, nem az a dolga, hogy szeretetkapcsolattá magyarázzon egy horrorkapcsolatot, és főleg nem az a dolga, hogy verekedjen.


Ennél többet érdemelsz- de csak akkor, ha ezt te is tudod magadról...

2009. febr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!