Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal 16 hónapja...

A barátommal 16 hónapja vagyunk együtt és ö már az eleje ota heti párszor füvezik az elején még nem tudtam de már tudom régota és azota is eléggé zavart, szakítsak vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
de most már nagyon sokat veszekszünk miatta többször ütlegelésbe is átmentek a dolgok de mindig kibékültnk deénmár nembirom,
2009. febr. 19. 21:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Na ide figyelj hagyd el gyorsaan!!!!!!Én is voltam ilyen helyzetben és én is megakartam menteni a kapcsolatot!Az jöt ki belöle hogy 1hónapig korházban feküdtem ugy elvert!És nehogy akarj töle gyereket mint azt irtad egy kommentetdbe mert ha füvezik vagy ilyesmi nagy esélye hogy nem lesz egézséges a baba!Szóval akármilyen nehéz is lépj ki a kapcsolatból,aztán lehet hogy amint elhagyod egy kis idö mulva rájöhet hogy te vagy a fontosabb és hátha abba hagyja vagy ha nagyon komoly akkor segitséget kér!De igy azthiszi hogy ugyis mllette maradsz és ezért nyugodtan csinálja!!!Lépni kell minnél hamarabb ne járj ugy mint én!!!Nekem még maradandó sérülés is lett belöle!És ezt a drog hatása alatt tette velem!Egyébként ö is normális volt arrra a párórára mig nem volt benne anyag!


Remélem minden rendbe jön,vigyázz magadra!

2009. febr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen igazatok van,amint talizom vele beszélek vele!amugy ha mondom neki haggya abba akkor aztmondja hogy akkor meg majd elfog jári szorakozni azt megcsal mint a többi fiu a barátnöjét
2009. febr. 20. 10:55
 23/25 anonim ***** válasza:
95%

Mit képzel ez a gyerek magáról?

Ilyen nyeglén azt mondja, "jól van, nem szívok, de akkor majd eljárok és megcsallak" És még el akarja hitetni Veled, hogy ő még jobb is a többi fiúnál, mert nem csal meg?! Be ne vedd ezt a szöveget!!!

Hát tudd, hogy azért a megcsalás nem olyan általános, ha egy fiú szeret egy lányt, akkor nem csalja meg. Csak azok, akiknek személyiségzavaruk van, és lépten-nyomon megcsalják a barátnőjüket, szoktak mentegetőzni ilyen szöveggel, hogy "dehát mindenki ezt csinálja", "Ez bennevan a férfiakban" stb. Frászt! Nincs benne a férfiakban! Csak 1-2 selejtes példányban!

Ne hidd el, ha ilyeneket mondd, hoygnem vagy elég szép, nem vagy elég jó stb., és másnak úgyse kellenél! Ez nem igaz! Ez is a bántalmazók tipikus húzása!

[link]

Olvasgass itt, főleg a szóróanyagokat.


Ráadásul még ver is, de közben el akarja Neked magyarázni, hogy Neked milyen jó vele....

Ez a "jól van, majd kapsz nálam rosszabbat" - tipikus bántalmazói viselkedés!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Leépíti az önbizalmadat, hogy azt hidd, nem érdemelsz jobbat.


Az önbizalmad amúgy is ingatag, mert beteg vagy. tudom, milyen ez, még sérülékenyebb vagy. Én is beteg vagyok, de nálam ez "csak" a döntések halogatásában jött ki, nem úgy, hogy eltűrtem, hogy lábtörlőként kezeljenek! Te se hagyd magad!!!

Gondolld végig, miben segített ez a gyerek Neked a gyógyulában, illetve melletted lenne-e egy komoly betegségben. Szerintem inkább csak hátráltatna.


Ja és még valami. A FŰ (önmagában) NEM OKOZ AGRESSZÍV VISELKEDÉST!!!! Régen én is téptem, és ismertem olyan arcokat, akik nélam gyakrabban éltek vele. Letompul az ember, hülye lesz, befordul, akármi, de a fű a legbékésebb "drog" a világon!!! A hippik, a rasztások, stb. drogja, híresen azoké, akik elutasítják az agressziót.

Tehát ne fogd a fűre, hogy ver, mert a fű hatásától nem ver!!! AZért ver, mert gyárilag egy f.szfej!!!!! És mielőbb el kell hagynod! Sok erőt kívánok Neked, és ha van kedved, írhatsz nekem privit.

Puszillak!

2009. febr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal hagyd abba a kapcsolatot vele, es legyel igenyes, konyorgom! Milyen eletet akarsz te magadnak? Verekedtek, mar most? Tudod mi lesz kesobb? A baratod ut-ver, es te menekulni fogsz, de nem lesz hova, tursz tovabb, es o egyfolytaban utni fog tegedet.

A droggal kapcsolatban most megcsak 2-3-szor sziv egy heten, mennyibe kerul ez???? Nemsokara mindennap szivni fog, aztan naponta tobbszor is, es majd masik cigi nem is lesz jo neki, csak a fuves cigi, egesz nap. Aztan jonnek a kemenyebb drogok, tudod, mindenki igy kezdi. Ha dolgozik most, akkor majd munkaja sem lesz mar, hiszen ki fog alkalmazni drogost? Ha nem lesz munkaja, nem lesz penzetek.

Szoval most, ma hagyd ott, mi az, hogy eljegyzest es babat terveztek????? Neked ez a normalis elet?

Az osszes hozzaszolo minden egyes szava IGAZ, itt mindenki neked teljesen ismeretlenul is jot akar neked, csak jo tanacsokat kaptal.

Ne legyel ennyire igenytelen, ne tedd tonkre az eletedet.

Tanulj, keressel jo munkat, nyiljon ki a szemed a vilagra te ne akarjal semmit de semmit egy lelkileg beteg, drogos gyerektol!!!! Soha az eletedben.

Van lehetoseged kulfoldre menni dolgozni, tanulni? Mert akkor minel elobb menjel, es nezz korbe milyen szep a vilag, ne eljel putri, primitiv, buta, naiv eletet!!!!!!

2009. febr. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem dobd ki a füves g..it a pi...ba. Eleve milyen ember aki nőket bánt fizikailag. Én még csak szóba sem sértegetek, max oltogatok poénból, de nőt még nem ütöttem meg és szánalmas dolognak tartom egyébként. Dobj egy privátot, ha gondolod leba..hatok a srácnak kettőt. :P
2009. febr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!