Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan mérges a férjem?

Jogosan mérges a férjem?

Figyelt kérdés

Nem, nem a válás kategória, csak egy vita, amiben kíváncsi lennék kívülállók válaszaira.

Van egy lakása, ami ki van adva. A gázművektől szüksége lett volna egy szerződésre (az eredetit elvesztette), illetve információra, hogy van-e elmaradása és mennyi. Írt meghatalmazást és megkért, hogy menjek be.

A honlapot nézegetve (hogy hol van a legközelebbi kirendeltség), láttam telefonos ügyfélszolgálatot. Az adatokat bediktálva mindent el tudtam telefonon intézni, a szerződést küldik, illetve megmondták az egyenlegét is.



Tény, hogy elvileg telefonon nem tudtak volna mindenben segíteni, de egy kis "udvarlással" kötélnek állt az ügyintéző hölgy és olyat is el tudtam intézni, amit elvileg így nem lehetett volna.

Megvan minden információ, amire szüksége volt. Most mérges, hogy miért nem mentem be, amikor megbeszéltük.

Nem értem, ha 15 perc alatt el tudtam intézni, miért kellett volna 2-3 órát ülnöm a kirendeltségen ugyanezért?

Az eredmény ugyanaz.


2011. márc. 16. 11:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos. Ha ennyire ráér, akkor menjen be ő és álljon sorba. Ahelyett, hogy örülne, hogy egyszerűbben el lett intézve. Pfff...
2011. márc. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát én agyon dícsérném az asszonyt, hogy ennyire ügyes és talpraesett volt. A férjed egy korlátolt barom.
2011. márc. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
az én férjem hasonló helyzetben inkább hálás lenne és örülne, hogy nem kellett órákat várnom és egyszerűbben elintéztem:)
2011. márc. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%
Kérdezd már meg mi a baja? Inkább örülnie kéne, hogy ilyen okos, ügyes, leleményes felesége van! Ha nem azonnal kell a szerződés, akkor miért baj, hogy nem ücsörögtél az ügyfélszolgálaton órákig?
2011. márc. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert ellenálltál neki, és ügyesebb voltál, mint ő lett volna, mert nem rögtön a kezedbe kaptad a papírokat? Talán ezért? Egy férfi nem szereti ha egy nő másképp cselekszik, mint ahogy ő tette volna, mert meggyőződése mindnek, hogy úgy jó minden, ahogyan ők elképzelik.
2011. márc. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, ha csak tényleg ennyi a "probléma", akkor nem értem, hogy mi a baja a férjednek.
2011. márc. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak téged ugráltat, hogy intézkedj helyette, de még problémázik is a módot illetően? Én jócskán megsebezném a férfiúi egóját, hogy nem képes egy ilyen csip-csup ügyet maga elintézni, egy nőnek kell helyette cselekedni. És természetesen legközelebb intézkedhet maga, ahogyan jónak látja.
2011. márc. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Időmbe belefért volna (neki nem, ezért is kért meg engem), mert szabin vagyok és semmi sürgős dolgom nincs, csak értelmetlennek láttam ott ücsörögni, ha gyorsabban és egyszerűbben is el lehet intézni.

Ha a telefonos próbálkozásról visszapattantam volna, akkor bemegyek.

De "hobbiból" nem szívesen ülök és várakozok órákat.

2011. márc. 16. 11:12
 9/24 PintyiPintyöke válasza:
100%

A férjed jogtalanul mérges! Mindent nagyszerűen csináltál, büszke kéne legyen.

Az oka az lehet hogy fél, talán valami mégsem lesz rendben. Mond neki azt hogy így láttad praktikusabbnak és vállalod a felelősséget.

2011. márc. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Nem, azért ugráltatásról szó sincs, ő is intéz dolgokat helyettem, ha nekem nincs időm. Most éppen én álltam jobban idővel.

A szerződés nem sürgős, mert hónapok óta nincs meg, illetve nemsokára elutazunk, addig már úgyse tudna mit kezdeni vele. Mire hazaérünk, már a postaládában kellene lennie.

Ő már egyszer neten igényelte, de egy korábbi bejelentett lakcímére küldték ki, ahol már azóta elbontották az épületet. Most a jelenlegi lakcímünkre kértem a postázást.

2011. márc. 16. 11:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!