Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb vita/vesz...

Mi volt a legnagyobb vita/veszekedés a pároddal (szüleiddel, testvéreddel, stb. ) amit még megbocsájtottál?

Figyelt kérdés
Amikor tényleg nagy balhé volt, és ott abban a pillanatban 100000%-ig biztos voltál benne, hogy ennek itt és most és végérvényesen vége. Mi volt az ami miatt mégis meggondoltad magad?
2011. márc. 18. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagy lehet a baj ha ilyen kerdeseken jar az eszed.Megcsalason kivul mindent el lehet nezni.Szemely szerint en mar estem at olyanon is es nem lett belole szakitas.Ugy ertem mindket oldalon alltam mar.Megbocsajtani tudni kell es neked kell tudni mit veszthetsz es mit nyerhetsz...
2011. márc. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenkinek jár még1 esély emberek vagyunk én ex barátnőm is megcsalt persze megbocsájtottam neki, de egy nap rajta kaptam hogy a buszmegállóba smárol valami számomra idegen sráccal én aznap este felhívtam hogy ennyi volt többet nem akarom látni.
2011. márc. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!