Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Wc-ztek a párotok előtt?

Wc-ztek a párotok előtt?

Figyelt kérdés
Kinél mennyire tabu téma ez a dolog?
2011. márc. 19. 14:49
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
54%

Mi igen. Teljesen természetes dolog, a férjem sem prüd és én sem. Ö is ugyanúgy müködik, ahogyan én. A mi házasságunkban nincsenek tabuk hála istennek.

23/N

2011. márc. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
52%

Miért ne?Nagy dolgot persze nem egymás elött végzünk ,de ha pl.: pisilni kell akkor nem fogom azt mondani,hogy na pattanni ki a kádból vagy épp ha kezet mos mert nekem wc-ni kell.

Nincs ebben semmi rossz szerintem,és nem azért mert összenő az ember.Mindenkinél más szokás.


20/N

2011. márc. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, csak én vagyok ezzel így, de engem kiábrándítana, ha a pasimat wc-zni látnám. Meg én sem mennék el előtte, és ez nem prűdség kérdése. Meg amúgy is, minek mennénk egymással a wc-re? De ezt nem úgy kell elképzelni, hogy titokban kisurranok a mosdóba, egyszerűen csak nem kell ahhoz társaság és kész. Persze nem vagyunk egyformák, biztos van, akit nem zavar.
2011. márc. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
26%
Nálunk semennyire. Olyat nem mondok, hogy "vécére megyek, gyere velem te is", de ha fürdik vagy tereget vagy bármi, simán bemegyek, ha kell, akkor kell, ennyi. Visszafele dettó.
2011. márc. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
47%
Mi szoktunk, abszolút nem tabu! Persze, nem megyünk be direkt a fürdőbe, ha a másik WC-n van, de ha Én pont tusolok, páromnak meg WC-re kell mennie akkor bejön, és elintézi! Ennyi! Fordítva is így van! Eleinte persze még tabu volt, de együtt vagyunk egy ideje, sok mindent átéltünk együtt, szüléskor is bent volt.. akkor pont ez lenne tabu? Neeem! :)
2011. márc. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
90%
Ha nagyon muszáj lenne, megtenném, de úgy a mindennapi életben nem tudom, miért tennék ilyet. Amióta megtanultam egyedül WC-zni, én elvárom, hogy egyedül hagyjanak olyankor.
2011. márc. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%
Nalunk van egy furdo wc-vel, es egy wc csak csappal. A furdoben szoktunk pisilni, be se csukjuk az ajtot. A kicsi wc-ben meg kaki dolgok mennek, ott el sem ferne ket ember. De a furdobe se megyek direkt be hogy megnezzem hogyan pisikel, csak ha epp ott van dolgom.
2011. márc. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
84%
Na még csak az hiányzik! Nem. Korábbi kapcsolataimban is ez volt a természetes. Mások azt csinálnak tőlem, amit akarnak, de e téren a teljes diszkréció híve vagyok. Szégyenkezni se kell, de azért lehet normálisan, privát szférát fenntartva.
2011. márc. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
27%
Mi is, ha fürdés közben jön a másikra, akkor símán. Azért nem hívjuk be direkt, hogy na gyere nézni hogy pisilok.
2011. márc. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
27%

Jó a kérdés! :D

Direkt készakarva persze nem kajtatunk a másik után olyankor, de nem is zavar ha meglátjuk egymást, vagy benyitunk olyankor a fürdőszobába. Szóval nincs hogy: úristen! Megláttam, hogy pipil, most mi lesz, hova kössem fel magam. :D Nem tabu, nem szégyen, nem zavarba ejtő.

2011. márc. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!