Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Wc-ztek a párotok előtt?

Wc-ztek a párotok előtt?

Figyelt kérdés
Kinél mennyire tabu téma ez a dolog?
2011. márc. 19. 14:49
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Az egy dolog hogy a párom nem kisér al, de a 10 hós lányom jön utánam mindenhova mint agy kiskutya, miért lenne ez másként a wcvel. Miatta az ajtót is nyitva hagom.
2011. márc. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az érdekes kérdést más oldalról közelíteném meg. Szeretem a feleségemet, már hosszú ideje élünk együtt. Megöregedtünk. Az életünk során voltunk betegek, gyomorrontás székrekedés, gyengeség. Szeretjük egymást, és mindent megteszünk egymásért. Mikor egészségesek vagyunk, nem keressük feltétlenül egymás társaságát ebben a helyzetben. Egyikünk "alkotása" sem rózsaillatú. A bajban, betegségben a fejét fogom és szeretettel megmosom, megtisztítom, (Tisztába teszem) őt. Ugyanúgy mint szeretett kisgyermekeinket is, tenném. Egy biztos, adni mindig könnyebb, mint kapni. Az igaz szeretetben nincsenek határok.
2011. márc. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Ha úgy lenne a fürdő, hogy wc zuhany/kád egy helységben, akkor szerintem simán menne, engem nem zavarna, de így nem szoktunk egymás előtt.

Olyan volt, hogy kijött velem, mikor a hányásos hasmenéses vírus ledöntött.

2011. márc. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom magam prűdnek,de nem érdekel a párom produktuma és őt sem az enyém. Wc és fürdőszoba nálunk külön van. Persze nem rohanok ki sikitva a házból ha éppen sz@rik,de nem megyek be és ő sem beszélgetni vagy egyebek. Nem tudom ez miért prűdség:D
2011. márc. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Azé' nyilván van egy határ, amit az ember nem akar átlépni. Mi mindig külön wc-s házban, lakásban laktunk, ezért nem kellett átélni ezt a kellemetlen szituációt.

Beteges dolog amolyan "ha igazán szereted, akkor szívesen szagolod és nézed közben" témájú ügyet csinálni ebből.

2011. márc. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Nem, még az is zavar, ha kihallatszik ahogy csurgatok.
2011. márc. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
96%

Nincs most párom, de amikor volt, nem tettünk ilyet. Szerintem ez megint olyan, hogy ki milyen családban nevelkedett. Nálunk a családban nem volt szokás rányitogatni a másikra vécézés közben. Utoljára kisgyerekkoromban volt olyan, hogy nővérem elment vécére, én meg bementem vele dumálni. :D De akkor még nagyon kicsik voltunk. Ahogy kamaszodni kezdtünk, leszoktunk erről.


Szóval nem, én senkivel nem osztanám meg a klotyóbeli élményeket, legyen az családtag vagy akár a párom. :) A kapcsolat intimitását nem ezen kell lemérni sztem.


26/N

2011. márc. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Nem, de nálunk külön wc van, és ő is, meg én is így nőttünk fel. Vicces is lenne, ha direkt a másik után mennénk, amikor az a wc-re megy, ami kb. 1,5 nm :)

Ha egyben lenne a fürdővel, akkor persze nem rohannék ki sikítva, ha fürdés közben bejönne pisilni, de a nagydolgot nem bírnám elviselni.

Az oké, hogy bizalom, meg minden, de azért annyi tere hadd legyen már az embernek, hogy egyedül elmehessen sz.rni... :)

2011. márc. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
64%
Ha együtt tusolunk és rámjön, akkor poénból én még le is pisilem a barátnőm :D Pedig 29 éves vagyok, tehát nem gyerek. Persze agyban lehet, hogy mégis :-) Mindenesetre kiver a víz az olyan prűd emberektől, mint pl. azok, akik még a csurgatás hangjától is szégyenkezve érzik magukat...
2011. szept. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!