Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MitcsináljaaK? Növéremmel...

MitcsináljaaK? Növéremmel folyton kivételeznek meg mindent neki hisznek el, meg ő lett othon a kiskedvenc. Szüleimet folyton át b*ssza és szüleim elhisznek neki mindent, velem meg nemis törödek. =S

Figyelt kérdés
S.O.S pls.
2011. márc. 19. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:

ez ilyen, nem tudsz semmit tenni, de nem is értem,hogymiért akarod ezt megfékezni.

miért baj,hogy neki milyen az élete?

ha te emiatt el vagy nyomva akkor az érthetőbb.

próbálj segíteni otthon, menj el a boltba, ha kérnek a szüleid, kedveskedj nekik, pakolj, takaríts és vegyék észre,hogy hasznosabb vagy a nővérednél:D

2011. márc. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?11?:D
2011. márc. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

14.-.-

és nemis az a bajjom h ő otthon a kiskedvenc mert igazából az nemis érdekel.

csak az a baj h ha valamin összeveszünk akkor a szüüleimnek folyton kamuzik és mindig én vagyok a rossz, és méég utána beleröhög a pofámba.-_-

meg csináltattam + lyukakat a fülembe, a tesóm meg piercinget, de mind a ketten lebuktunk, és persze őt lesem cseszték, engem meg persze igen..-.-

meg minden szart kitaláál rólam és a szüleim mindent elhisznek neki.:S

2011. márc. 19. 16:24
 4/7 anonim ***** válasza:
a nővéred idősebb és így több dolgot megengednek neki,nem tudomhány éves ő,de szerintem jobban megengedhető neki, mint egy 14 évesnek(első voltam)
2011. márc. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És a tesód hány éves? Nem kivételeznek vele,hanem idősebb,így neki több dolog jár. Amúgy hol laksz? Lehet ismerlek. :)
2011. márc. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

de nem csak azz h neki több mindent megengedneek..

amugy ő 17-et tölti.

2011. márc. 19. 17:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Ha a 17-et tölti,te meg 14 éves vagy,ne csodálkozz.:)

Majd ha teis 17 leszel,akkor majd neked is több mindent megengednek,de nem kivételeznek vele,hanem ő már tud komolyabb döntéseket is hozni,és ezt nem sértésből mondom. Te most éppen abban a korban vagy(és még énis szinte..),amikor haragszol a világra,és mindennek csak az ellenkezőjét látod.:S Énis voltam 14 nemis olyan régen, nekem most egy 13 éves hugom van,és őis olyan mint te.:) Azthiszi hogy velem is kivételeznek anyuék,pedig nem,csak én kicsit idősebb vagyok nála,és több mindent megengednek nekem,lehet pirszingem(5 pc-m van: köldök,orr,fül,és ajak,lassan pedig a nyelvemben+ a szemöldökömben is lesz.)

16L

2011. márc. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!