Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek miért szeretnének...

Az emberek miért szeretnének gyereket?

Figyelt kérdés
Sokszor megszokták itt kérdezni,hogy akik nem akarnak gyereket,azok miért nem akarnak. Gondoltam megkérdezem én is,hogy aki szeretne az miért szeretne?
2011. márc. 19. 19:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
61%
Ez engem is érdekel.
2011. márc. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
62%
azt mondják hogy az igaz szerelem teljes beteljesülése :) 15L
2011. márc. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
56%
Azért, mert nincs annál csodálatosabb érzés, amikor a kezedbe foghatod és belenéz a szemedbe. Érzed, hogy a tiéd és felelős vagy érte még élsz.
2011. márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Igazad van, de utána meg itt panaszkodnak,hogy mennyi tartásdíjat kell fizetni szóval az igaz szerelem sem tart örökké,sőt utána kimondottan utálják sokan a gyermekük anyját/apját.
2011. márc. 19. 19:18
 5/29 A kérdező kommentje:
19.17-esnek szólt
2011. márc. 19. 19:19
 6/29 anonim ***** válasza:
95%
Én azért szeretnék, hogy egyszer átéljem, milyen egy családnak a része lenni, ahol Sokan (=legalább 4-en) vannak. Meg azért is, mert szeretem a gyerekeket. Meg azért is, mert a Normális Élet részének tartom, hogy az embernek gyereke legyen, márpedig én Normális Élet-et szeretnék :D
2011. márc. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
89%
Mert szeretném látni a férjem huncut mosolyát egy gyermekben, mert tovább adhatok valamit magamból, mert egy gyerek szeretete az a leg feltétel nélkülibb szeretet, ami létezik a világon.A fiamat annyira szeretem, hogy szót nem tudok rá mondani.Pedig már 18 éves.Én alapból egy önző nő vagyok, de ha azt kérnék, hogy hogy adjam oda a szívemet, mert az kell ahhoz, hogy a fiam éljen, én egy percig nem gondolkodnék.
2011. márc. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
52%
Biológiai/Fajfenntartási kötelezettségből szerintem.
2011. márc. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem kevés csodálatosabb dolog van az életben, mint egy gyerek. A legtöbb emberből előhozza a jó dolgokat, azt az oldalát, amit talán még maga sem ismert. Életem legboldogabb napja lesz, ha lesz babám.:) 19/L
2011. márc. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
38%

Azért akarnak gyereket mert:

- kétségbeesetten keresnek valami értelmet a további életüknek

- mert esetleg romlóban van a házasságuk és hát azt hiszik hogy egy gyerektől majd hiphopp minden megjavul

- félnek hogy öregkorukban magányosan fognak meghalni (mintha amúgy nem halnának meg magányosan...)

- félnek hogy ha meghalnak akkor semmi se marad utánuk ezen a világon, hogy csak úgy nyom nélkül eltűnnek majd a föld színéről és senki se fog rájuk emlékezni


"egy gyerek szeretete az a leg feltétel nélkülibb szeretet, ami létezik a világon"

Kár hogy ez a szülői szeretetről nem mindig mondható el...

2011. márc. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!